Koliko god ovo bilo pravedno ipak ostaje gorak ukus jer je samo jedan osudjen na dozivotnu kaznu dok je 6000 osudjeno na smrt koju nije moguce ni opisat a ad se covjek zapita zar se to moglo dogoditi u ovako naprdno i civilizirano razdoblje covjecanstva, malo premalo al opet bolje to nego nista.