Organizatori manifestacije su ronilački klub Orca, Udruga ronilačkih instruktora Srbije i Kulturni centar Kikinda
Organizatori manifestacije su ronilački klub Orca, Udruga ronilačkih instruktora Srbije i Kulturni centar Kikinda
Hrvoje Prćić i Michaela Julijana Vranješ Ronilački klub Roniti se mora Marijo Možnik i Dvina Meler
Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport Grada Zagreba je pokrovitelj natjecanja, a organizator je kao i do sada ronilački klub Submania u suradnji sa Zagrebačkim ronilačkim savezom i Zagrebačkim športskim savezom.
12. Organizatori: Ronilački klub Submania u suradnji sa Zagrebačkim ronilačkim savezom i Zagrebačkim športskim savezom
Prema običaju, ekološku akciju predvodio je ronilački klub " Roniti se mora ", a medijski pokrovitelj je ScubaLife foto: Sara Dušić
Ronilački klub RK Geronimo i Zagrebački ronilački savez 5. studenoga organiziraju seminar i natjecanje u brzinskom ronjenju i plivanju perajama na bazenu u zagrebačkom naselju Utrine.
Suorganizatori manifestacije su Rival triatlon klub »Rijeka«, Ronilački klub »Kostrena«, Hrvatski Crveni križ Služba spašavanja života na vodi i ekološke zaštite priobalja te konoba »More«.
- Naš ronilački klub u svibnju ove godine organizira ekološku akciju u Zagrebu na Jarunu, a nakon ljeta i u Novalji.
Ronilački Klub Nemo Adriatic u okviru svojih aktivnosti organizirao je ekološku akciju čišćenja podmorja u mjestima Povlja, Sumartinu i Uvali Tatinja.
Organizatori akcije bili su Općina Privlaka, Turistička zajednica Općine Privlaka i ronilački klub 2 Dive iz Zadra.
Prijem za Hrvački klub Podravka, Boksački klub David, Klub tajlandskog boksa Samuraj i Ronilački klub Šoderica
Uz Ronilački klub Dubrovnik i Turističku zajednicu Grada Dubrovnika potporu akciji su dali Ministarstvo zaštite okoliša, Hrvatski ronilački savez, Turistička zajednica Dubrovačko-neretvanske županije, županijska Lučka uprava Dubrovnik i Lučka kapetanija Dubrovnik, javlja Hina.
9. Isključivo od donacija pak svoje projekte financira Ronilački klub Geronimo, kaže voditelj Ivica Ćukušić.
Podsjetimo se 2007. godine u Povljima je nestao nizozemac Cornelis Verkooijen (rođen 1957. godine), privremeno nastanjen u tom mjestu u kojem je kao jedan suvlasnika vodio privatni ronilački klub.
Svoj štand su imali i Planinarsko društvo Sokolovac, Ronilački klub Požega i Gorska služba spašavanja Požega.
Ronilački savez Zadarske županije zasad broji tri kluba pod svojim okriljem: Ronilački klub Zadar, Ronilački klub Sv. Roko, i Klub za ronjenje na dah 2 Dive.
ronilački klub sveti Roko u subotu ima akciju čiščenja podmorija u Biogradu, dvadesetu u zadnjih godinu dana, a od ovakvih mufljuza mi se riga
Ronilački klub Sisak klub grada Siska
Budući da se svojim nazivom Ronilački klub Sisak odredio kao gradski klub temeljne aktivnosti su usmjerene promicanju Grada Siska, ne zanemarujući pri tome i značaj Županije Sisačko-moslavačke.
Naime, bez izuzetno korektne suradnje sa Upravnim odjelima društvenih aktivnosti Županije Sisačko-moslavačke, Grada Siska, Zajednicom tehničke kulture Grada Siska i Županije Sisačko-moslavačke, savezom sportskih udruga Grada Siska i Županije-Sisačko-moslavačke, Muzejom Grada Siska, te svih gospodarskih subjekata s kojima surađujemo, a najviše zahvaljujući osobama koje prepoznaju i razumiju potrebe i značaj ovakvog kluba, Ronilački klub Sisak, je uspio održati kontinuitet kroz trideset godina.
Najbolja sportska ekipa je seniorska ekipa RK Podravka dok je najboljom momčadi proglašen Ronilački klub Šoderica.
Ronilački klub Sisak je pri nadležnim tijelima uprave registriran kao neprofitna udruga građana.
Sukladno urbanističkoj koncepciji Starog Siska posebno ostvarenja na području arheološkog lokaliteta međunarodnog značaja, Ronilački klub Sisak formirao je hidroarheološku sekciju koja pod stručnim nadzorom Muzeja Grada Siska izvodi i obavlja ronilačke radove u smislu vađenja, fotografiranja ili konzerviranja arheoloških nalaza u koritu rijeke Kupe.
Prigodom njenog boravka u Imotskom, svesrdnu podršku pružili su joj članovi ŠRD Šaran iz Prološca i Ronilački klub Crveno jezero iz Imotskog.
Ronilački klub Špinut iz Splita je osnovan 1993. godine i u proteklih je petnaest godina postigao zapažene rezultate u razvoju ronilaštva i tehničke kulture koje ostvarilo od nekolicine osnivača do današnjih više od 170 članova.
Kamp između ostaloga koristi i biološki pročistač vode koja se zatim ponovno koristi za ispiranje sanitarija, dok se voda za piće dobiva putem posebnog uređaja za desalinizaciju morske vode, što ga čini neovisnim o vodoopskrbnoj mreži te cisternama. također, okružen je zaštićenom hrastovom šumom, a velika se pažnja posvećuje dodatnim sadržajima koji omogućuju izravan kontakt s prirodom, dok je ronilački klub smješten u kampu ujedno i edukacijski centar za biološko istraživanje mora.
Na obali je i ronilački klub, samo sada ne radi.
Osim što će projekt promovirati ronjenje i to u gradu koji danas broji čak 200 ronioca s namjerom osnovati ronilački klub, prihod prikupljen od sponzora projekta bit će uplaćen u humanitarne svrhe jednoj od zaprešićkih udruga ili centara.
Uz tvrtku Nemo-Adria d. o. o. u projekt se uključeni i brojni partneri: Ronilački klub HRVI Nemo Adriatic Zagreb, Padobranski klub Slobodan Pad, Marta i Toma d. o. o., Bi Bi Cart, Sport rekreacija Zdravić i drugi.
Od sportskih klubova u Imotskom izdvajamo nogometni i košarkaški klub Imotski, te ronilački klub Crveno jezero.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com