Prvo pojačalo s kojim će se ogledati je Musical Fidelity KW 550, integrirac s upravo toliko snage po kanalu i fascinantnom strujom koja mjeri do 200 Ampera, što je više nego dovoljno da zvučniku ne dopusti nikakve nepodopštine.
Prvo pojačalo s kojim će se ogledati je Musical Fidelity KW 550, integrirac s upravo toliko snage po kanalu i fascinantnom strujom koja mjeri do 200 Ampera, što je više nego dovoljno da zvučniku ne dopusti nikakve nepodopštine.
Zvučnik nudi nekoliko mogućnosti za punjenje mobilnog uređaja: ili možete spojiti taj mobilni uređaj preko USB priključka na zvučniku ili ga pak možete postaviti na jastučić za induktivno punjenje koji se nalazi na vrhu zvučnika, a to je znatno jednostavnije.
Nagrađeni dizajn je ponajviše plod inovacije u zvučniku pod nazivom Extra Wide Band, koji sa svojim promjerom od samo 7 milimetara predstavlja najmanji širokopojasni zvučnik koji se nalazi u jednim dinamičkim slušalicama.
Smatram da i u jednom i u drugom slučaju govorimo o re-prezentaciji, jer ton koji je odsviran na instrumentu ne zvuči jednako kada ga čujemo na zvučniku; taj ton je uvijek pojačan, intenzivniji u svojoj glasnoći, njegove visoke, niske i srednje frekvencije se mijenjaju ovisno o otporu zvučnika, o snazi kojom smo sami ton odsvirali, o prostoru unutar kojeg je ton odsviran.
Možete odrediti jačinu zvuka u pojedinačnom kanalu, postavljati odnos jačine centralnog i bočnih kanala, pa tako i sami kreirati odnos jačine zvuka u svakom pojedinačnom zvučniku pomoću matrix filtra.
Ukoliko je mono to znači da je zvuk na jednom kanalu, odnosno da je zvuk identičan na desnom i lijevom zvučniku i da je duplo manji zapis mono od stereo zvuka.
Radi se o prvom ML elektrostatskom zvučniku punog raspona nakon 6 godina, i sadrži 57 zaobljenu zvučničku jedinicu i trostruki stator s dvostrukom membranom.
Uostalom, visina od preko 1,6 metara i masa od 119 kilograma po zvučniku, govore sami za sebe.
Dvostruki flat-panel srednjetonski driveri u satelitu i centralnom zvučniku smanjuju distorzije i neželjena odbijanja signala i doprinose vjernosti reprodukcije dijaloga, glazbene podloge i zvučnih efekata.
To se jasno može vidjeti iz rasporeda i nizanja elemenata na Uni-Q 114 mm KHT3005 zvučniku zadnje generacije i tehnologiji zatvorenog ovjesa na Reference Range Uni-Q jedinici promjera membrane 165 mm.
U donjem djelu kabineta se nalaze tzv. dipoli čiji sonični rasp omogućuje bogatstvo zvučnih informacija u prostoru, a u gornejm djelu kabineta se nalazi klasični ustroj baziran na bass/visokotonskom zvučniku.
U elektrostatskom zvučniku titranje membrane ne potiče magnetsko polje, već elektrostatska sila.
Uz pomoć S-Force digitalnog pojačanja ukupna jačina zvučnika je 450 W odnosno 135 W po zvučniku, a S-Master Front Surround tehnologija omogućava postizanje 5.1 kanalnog zvuka iako su samo tri zvučnika na raspolaganju.
U lijevoj slušalici/zvučniku čuju se oni koji pričaju engleskim jezikom, a na desnoj slušalici/zvučniku čuje se prijevod s engleskog na japanski, i obrnuto.
Koliko bi tribalo podignit poteciometar na zvučniku, a da to ne bude progon???
Jedna je da su tipiena tranzistorska pojačala iz " zlatne " ere audia rađena za drugu vrstu zvučnika i ona jednostavno nisu primjerena zvučniku od 100 i više decibela osjetljivosti.
... kad slušam pjesmu, a u zvučniku se čuje neka radio postaja: rolleyes:
Ovdje se radi o zvučniku visoke detaljnosti i muzikalnosti.
Nevjerojatne dubine u basu nisu niti za očekivati jer ipak se radi o zvučniku zapremine prosječnog samostojećeg dvosistemskog zvučnika.
U isto vrijeme kompletu daju dodatnu vizualnu formu, a treba napomenuti i da su vrlo stabilni i predstavljaju pravog partnera testiranom zvučniku, kako funkcionalno tako i dizajnom.
Play-Fi je dostupan na Phorus stolnom zvučniku (preporučena cijena 200 $) te na stolnom prijemniku/odašiljaču (preporučena cijena 150 $), koji se spaja na postojeći kućni HiFi sustav ili stolni zvučnik putem analogne veze.
Već nakon prvih nota jasno je da se radi o zvučniku ogromne rezolucije, daleko iznad prosječnog zvučnika tog cjenovnog razreda (5.750 kn).
Sušecovo bezobrazno drukanje i preočito navlačenje za jednu stranu (čitaj Dinamo) ili gospodina Blažička i njegovo svršavanje iz ekrana u tolikoj mjeri da neznam jel mi pukla membrana u zvučniku od njegovog deranja.
Oba zvučniku su trosistemskog ustroja i za Libratone karakterističnog minimalističkog dizajna.
U zvučniku se nalazi elektromagnet koji prolaskom izmjenične struje pobuđuje opnu.
Riječ je o JBL OnBeat dock zvučniku, i u odnosu na starije modele ovaj ima novi terminal za prihvaćanje Apple uređaja, od najmanjih do najvećeg iPada i može se rotirati tako da se bez micanja docka mogu gledati video materijali iz raznih kutova.
Notifikacijska dioda koja javlja da imamo propušteni poziv ili poruku smještena je unutar zvučniku u jednu od njegovih rupica.
Kao što je vidljivo iz slika, ovdje je riječ o samostojećem dvosistemskom zvučniku.
Svaki šum na zvučniku bio je predznak zvonjave mobitela i predznak ribanja.
Evo, baš sada, u kurac« T-t-t-t », krčilo je u zvučniku.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com