Baš im i nije lako odreći se HDZ-a - njima je dao ali ipak svećenstvo vidi da je pastva nadrapala sa ovakvim HDZ-om.
Baš im i nije lako odreći se HDZ-a - njima je dao ali ipak svećenstvo vidi da je pastva nadrapala sa ovakvim HDZ-om.
Ovak bumo uskoro bar podjednako traženi iako je bjacek već sad tri put veća maza nego kaj je prda ikad bila pa bu mama opet nadrapala kolko god on sad vikal tata.
I iskreno, citajuci ona iskustva od magicne - i o onoj zeni kaj je nadrapala - sad sam malo sva van sebe.....
heelloo... da učiti ću... jer inače sam nadrapala... znam da je na počezku treško ali ću se truditi... pozz (sonjica 17.09.2006., 13:04:26)
Ovaj komentar... sa oženjenim nema sreće... i ja potpisujem.... probala i nadrapala.
pitaj boga zakaj ja uvijek nadrapam... djeca su spavala kod tate, ja sa sogoricom popila kavu i dosla doma oko 23... uzela telefon u ruke, da prije spavanja cujem malog... nazvao me, i mi smo pricali o svemu... kad nakon par minuta, bez kucanja, bez rijeci, u sobu uletava moja mama i pocne me vrijeđati... i mene i telefon... ne smijem se sluziti njenim telefonom.nije bitno kaj je on zvao, nije bitno kaj nikom ne smetam dok pricam, nije bitno kaj ce on cuti kak me mama vrijeđa... bitno je da je telefon kupila ona... zakaj? nemam pojma... sad si sve mislim, mogla bi kupiti svoj telefon, pa cu se moci sluziti njime... ili cu onda biti u njenoj prostoriji i udisati njen zrak, pa opet nece biti dobro... mogla bi ja njoj zabraniti internet, jer ja sam predala zahtjev... ali, ona je kupila komp... i opet, net je preko njenog vrazjeg telefona... da joj zabranim da ljubi moju djecu? e onda bi tek nadrapala... ali kaj cu, one su jedino kaj je moje... cak sam i auto kupila na njeno ime zbog rastave, pa ce jos malo reci da nesmijem voziti NJEN auto... zbunjena sam... ipak je ona MOJA mama, pa kaj nije onda sve zajednicko? pozdrav od tuzne vile...
Jadan, to njemu nikak ne bu pošlo za rukom, pa bu tastatura nadrapala, a žao mi je tastature stvarno nema smisla da zbog. vama se on tako očajnički obraća, pa sam mislila
Nadrapala jer je snimila plavce na biciklističkoj stazi Pokrenulo je to pravu lavinu komentara Facebook prijatelja Sindikata, koji su komentirali da se s obzirom da na tom dijelu postoje ostaci biciklističke staze radi o " klasičnoj policijskoj sačekuši ".
Samo da ovaj newsletter ne dospije našoj najpoznatijoj lektorici hrvatskoga standardnog jezika Nives Opačić u ruke, onda sam nadrapala.
Da me žali, joj, odma me uhvatila šiza i počeo se vrtjeti po glavi neki crni scenarij, da tu ima stvari koje mi nisu rekli, da sam nadrapala...
Ja vise ne budem htjela, a on tad bude veći i nabrijan na sisu, a onda sam tek nadrapala
Ljudi... nadrapala sam... predsjednik se ljuti na mene.
Sve dok mi nije pukel film a onda je nadrapala baš koja je valjda najmanje bila kriva.
Sva sreća, Noi je taj scenarij odlično odgovarao jer on je jednostavno ovisnik o dvorištu i hlandranju, jedino kaj je Ivana nadrapala ovih dana, jer cijeli dan trčati za tim našim malim zvrkom od godine i tri mjeseca stvarno nabije kondiciju ali i opako umara.
a sto se tice onih manje pametnih stvari u zadnje vrijeme.. ne znam. nemam pojma... Facu sam srela jos par puta... nisam mu rekla ni dobar dan nego digla glavu do neba. ma tko te je mislim da je on, cak, htio jednom i razgovarat.. ali ja vise nisam htjela. proslo me. rekla sam mu sve sta sam imala. ende finito kraj fajrunt idemo dalje.. a onaj drugi.. e, pa ni tu nema vise nista. ali skidam mu kapu. vec me duuuuuuugo nitko nije pola godine vukao za nos prije 2 ili 3 tjedna smo se vidili.. i pricali cijelu noc.. i nnista. nista se nije dogodilo. sad ce se svaki pametan covjek upitat pa kako je moguce ako se ona pali na njega, a on na nju..... e, pa moguce jednostavan nacin. (ej, sad sam opet bjesna kao i onda kad smo se zadnji put culi i vidili jel vam sad jasno zasto mi se nije pisalo o tome??) rekao mi je sto se to zapravo događalo zadnjih pola godine... i kako me vise ne zeli zaje... bila sam ljuta i bjesna... i jos puuuuno toga... na kraju mi je rekao kako sam sama kriva za sve jer sam si to dopustila. ajme, da je sad tu, skalpirala bi ga i tad je angel nadrapala.. izvukla deblji kraj... njoj sam se jadala i pola sata cmizdrila na telefon... kao zadnja tuka... (mala, sponzorirat cu ti pola racuna, don ' t worry, valjda ti mama nece stici u zgb prije postara??) isplakala moooore suza, morala sam se negdje ispucat pola sata sam cmizdrila i iza toga izgledala kao da me poplava izbacila.. i onda sam bila ok. sasvim. mada jos ujutro nisam mogla vjerovat da je sve gotovo. da je fajrunt i tu. i jos sam to isto jutro ponovo sve odvrtila u glavi.. i presla preko toga.
Oprostite, ali ako lijepa naša ovisi o gay populaciji, onda je naprosto nadrapala, izumrijet će i prije nego se misli.
Tako da si ja mislim da sam opet nadrapala.
Uvijek volim nešto novo, nove oblike, čaše, pakiranja, mirise, boje, pa ako izađe neka nova svijeća, nadrapala je:) Često ih upalim preko dana, ali najčešće ipak navečer kad se gleda tv ili neki film.
Prva koja je nadrapala bila je ponovno sirota Mutti, pa su nju pod svaku cijenu odlučile prvu izbaciti iz igre.
Ako Bog da da budem trudna, nadrapala si s mojim pitanjima, ti mi se činiš poprilično flegma, ja sam pomalo paničarka: (Znači, noćni inzulin... kad se mora... Drago mi je da ti je s bubrezima sve ok, dobro je da imaš terapiju kao prevenciju.
U svakom slučaju, nadrapala si ti
I sad se jedino nadam da u petak nema faxa, inače sam nadrapala, trebala bih održati neki seminar, a još ništa pametnog napravila nisam, najbolje da se odmah uhvatim posla...
Baš zbog toga što se ne uklapa u normativizam nadrapala je istaknuta saborska zastupnica HSS-a Marijana Petir, dok su se ministar Božidar Pankretić, pa i predsjednik Josip Friščić, prilagodili se jednoobraznim, kažu u Dalmaciji - kukumarima.
Ovaj put nisam imao ni jednu sa sobom pa je nadrapala Guccijeva vrećica - kaže Modni Mačak
I da, stariji od mene devet godina: cerek: Zakonita mu izgleda sasvim zadovoljavajuće, visoka, vitka i otkad je počela sumnjati, primjećuje se da se potrudila i oko sebe, počela se više dotjerivati (ajme, sad sam nadrapala).
Kako sam u adaptaciji u premalu kupaonu stavio ogromnu kadu (Junior se voli pacat, genetika) i kraljevski lavabo (jer se guštam brijat, a ne guštam skupljat vodu s poda), tako je vešmašina nadrapala i završila skučena u najdaljem kutu ispod bojlera.
No bilješka o dijelu emisije koji me štrecnuo postoji dulje i ne odnosi se na ono zbog čega je nadrapala pa ipak
Zbog svog zla, koje novinari kako novina, tako i navodno hrvatske televizije sustvno nanose hrvatskom narodu, nadrapala je ekipa HTV-a.
Da je tome tako, svjedoči i događaj iz 2000. te ili 2001. godine, kad je tv-izvjestiteljica Branka Slavica odletjela u nedođiju zato što je s velebnog zagrebačkog skupa na kojem je bilo nazočno 100.000 (sto tisuća) ljudi izvijestila da je skup protekao dostojanstveno, a nije izvijestila kako su joj tv-urednici srbočetničke hrvatske televizije naredili da kaže, da je skup bio nedostojanstven odnosno incidentan jer da je na skupu čak 1 (jedan) čovjek nosio ustaško znakovlje. to je koštalo branku slavicu radnog mjesta u hrvatskoj i sprašili su je u ameriku, tj. što dalje, a žena se još uvijek nije vratila. eto, slavimo i desetgodišnjicu od tog događaja, a hrvatski (?) novinari još uvijek po velebnim skupovima i domoljubnim obljetnicama hrvatskog naroda traže mikroskopom ustaško znakovlje, kako bi hrvatski narod nazvali desničarskim i pred svijetom ga izvrgli ruglu. e, vidiš, zbog toga je domoljubima u čavoglavama puknuo film, pa je nadrapala mlada tv-ekipa. dakle, dušo draga, za stradavanje novinara obratio si se na pogrešnu adresu, izvoli se obratiti unutar svoje kuće svojim četničkim tv-urednicima, koji daju takve zadatke i vode takvu srbočetničku politiku navodno hrvatske, a zapravo srbočetničke televizije. vjerujem da kad novinari konačno počmu izvještavati o hrvatskom narodu, a ne pojedincima, da se te stvari više neće ni događati btw. mislim da su ti koji nose ustaško znakovlje zapravo prerušeni agenti udbe, kako bi nanijeli nesagledivu štetu hrvatskom narodu, a u tome im odlično služi hrvatska televizija. e to ti je razlog stradavanja te tv-ekipe.
Vel ' ka greška, ogromna: top: U startu si pogriješila, jer ako se odvojiš od familije i prijatelja a vaša veza pukne, iz ovog ili onog razloga, nadrapala si, iskreno, naći ćeš se sama i bez igdje ikoga i tek onda ćeš se pitati gdje mi je pamet bila.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com