📱 Nova mobilna igra – igra slaganja riječi!
Preuzmi s Google Play 🎯

napadat značenje i sinonimi

  • Sinonimi i slične riječi za napadat, kao i primjeri u rečenici

SINONIMI I SLIČNE RIJEČI

  • napadati (0.80)
  • prozivat (0.79)
  • vrijeđat (0.79)
  • maltretirat (0.78)
  • kritizirat (0.77)
  • tlačit (0.77)
  • blatit (0.76)
  • gazit (0.76)
  • osuđivat (0.76)
  • provocirat (0.74)
  • vriđat (0.74)
  • ismijavat (0.74)
  • prcat (0.73)
  • optuživat (0.73)
  • šamarat (0.72)
  • kamenovat (0.72)
  • pozdravljat (0.72)
  • podjebavat (0.72)
  • tuć (0.72)
  • davit (0.72)
  • Napomena: u zagradi je koeficijent sličnosti (sličnost s zadanim pojmom) nakon obrade pomoću AI.

PRIMJERI U REČENICAMA

0

Nemam šta argumentirati, glazbu izabire čovjek a ne glazba čovjeka. priča kako stairway to heaven odvrćena na ploči naopako jest glas sotone je smiješna. čitam marcela prousta, ulaze u stan jehovini svjedoci, i pristojna teta meni odmah objasni kako je on homoseksualac, kako je nesretno završio, kako su svi ti umjetnici živjeli po sotoni. htio sam je zbog nepristojnosti odmah izbaciti, ali zbog pristojnosti nisam. to je bit stvari, nisam metalac, ali napadat to iz kuta katoličanstva je katoličko donkihotstvo, otrcano od 68. Ono što maideni sviraju je čista harmonija i evokacija, oni su majstori za stvaranje doživljaja, vrlo ugodnog i okrepljujućeg.

0

lijepo zvuči ali ništa od toga.... država zadužena kod banaka preko glave i sad će napadat banke, možeš mislit (podsjeća me na vic o onom koji stoji u vodi i koji dublje potone više dužan, Rusija do koljena, SAD do vrata a Hrvatska do gležnja... svi se čude a Linić kaže još deset ispod mene)

0

Puno ljudi odi predstavlja crkvu ka bezgrešnu instituciju da bi je potom mogli napadat.

0

ovo je jedan tendenciozni članak površno napisan.Novinari se svrstavaju samo na jednu stranu i potpuno površno objašnjavaju pojam homoseksualnosti.Koliko sam shvatija iz priloženog teksta oni homoseksualnost shvaćaju samo kao neko genetsko nasljeđe koje se pokušava možda liječiti kemijskim putem.To je potpuno pogrešno, jer čovik nije auto pa ćeš mu promijenit pokvareni dio da bi opet vozio.Homoseksualnost je u nekim slučajevima genetska, ali u večini psihološka bolest izazvana odgojem i odnosima u ranom djetinjstvu ili adolescenciji, gdje dolazi do gomilanja raznih ugrožavajućih sadržaja u čovjekovom nesvjesnom području.Zato bih preporučio svakom novinaru da prije nego napiše tekst o nekoj temi, prouči ili se savjetuje o istoj, a ne napadat ili se svrstavat ili sugerirat čitateljima na neodgovarajući način.

0

sto je alonso trebao sjediti i cekati? vidio je da masa nemoze proci vettela i sjebao ih je obojicu s tim potezom el mu je tko branio da bude pol utrke ispred alonsa? nije el je uspio se probiti naprijed? nije.. el je alonso uspio proci? je vi ste toliko poceli cjepidlaciti oko alonsa da jestvarno to vise smjesno slusat i uskoro cete ga pocet napadat sto uopce dode voziti

0

sve me strah počet pisat sad kaj mislim o raznim moralistima koji druge prozivaju licemjerima a sebe ne vide jer neću nikad stat. čula sam danas u prolazu neke cure kak pričaju i kaže jedna: kaj ona oprah, samo se plaće za jadnim crnčekima kaj ih ne posvoji. i mislim si ja: a zašto bi ih posvojila? kaj sad ak ima više novaca od tebe joj je dužnost usvojit 200 malih afrikanaca. šta ti ne posvojiš jedno? kad si ti nekaj napravila za djecu u africi? čik pogodi kolko košta da se jedno dijete u africi školuje? kad saznaš taj podatak onda saznaj kolko je oprah u životu skupila novaca sa angel network i preračunaj kolko djece zbog nje zna pisat i čitat. već je smiješno kako ljudi čupaju oprah ko joker karticu svaki put kad se razgovara o temama siromaštva, humanitarne pomoći i africi. pa ona bar nekaj radi. kaj je ljudima u glavi kad idu napadat medijske osobe zato što daruju novce i od kud im pravo da određuju kolko netko treba donirat?

0

One koje ne osjećaju tako, za koje vide da se prema drugim ljudima odnose slično kao i oni i koji su im po tome bliski pa makar i sasvim suprotnih stavova napadat će kao protivnike, ali će im u stvari biti vrlo mili.

0

Da meni neko bane u dva ujutro pjan i da mi pocne po kuci razbijat, napadat me i prijet da ce me ubit ja bi isto napravio.

0

Mi fakat nismo od pocetka imali kaj zgubit, ad a smo igrali malo agresivnije to prvo poluvreme i mozda ugrozili njihov gol jos koji puta, morali bi i oni malo laganije napadat, i ipak ostavit kojeg igraca u obrani, ovak smo im mi dali otvorene ruke da rade sta hoce.

0

I nije namjera nikoga napadat, meni najmanje, samo to da se shvati da je namjena ovog portala baš ovo što si rekla, učenje, razmjena iskustva, raznih metoda treninga i prehrane, ispravljanje grešaka u istima koje bi mogle dovest do problema... a ne nametanje svoga kao najboljeg i nekog natjecanja ko je bolji trener i ko je kvalificiraniji za davat savjete.

0

Ajoj... a o cem da vas izvjestim, bilo bi mi drago da jedan dan mogu napisat nesto lijepo a ne samo sranja... pa eto jucer sam se uvjerila da ne grijesim sto se zelim rastati jer me ovaj covjek izludjuje sinoc sam ga htjela oklagijom po glavi jedva sam se suzdrzala... decko krenio u 7 kuci a stigao poslje ponoci... pitam ga gdje je bio a on meni na to kaze jel bitno di sam bio, sad sam tu: confused: i onda jos umjesto da se sakrije u misju rupu, on mene krene napadat... mislim napad je najbolja samoobrana... ja sad ode kod sveki na kavu, posto je moj vjerni, dragi, najdrazi muzic javio da dolazi kuci jer mu nije dobro... a ja nemogu vise biti s njim u istoj prostoriji vise od 5 min.. joj kako mi se gadi, sve sto ima veze sa njim me iritira a tek ono srkanje caja ujutro... srrrrrkkkkkkk aaaaaaaaa

0

Ne treba ih sad napadat ili osuđivat, Olimpijada je jednom u 4 godine i dosta se stvari mora poklopit da se uspije baš u tom danom trenutku.

0

A umjesto da dobiješ ban, ti se kao nešto duriš i onda ideš napadat sve koji se ne slažu s tobom i ne razumiju tvoj priprosti humor...

0

Higienia Ninja - kćer, mala princeza, trenutno se bavi rudarstvom i promatranjem kamenja John Wayne Ninja, jr. - tatin mali samurai, kako voli napadat prijatelje katanom... zjenica jednog oka mog Odisej - ako od njega nismo do sad napravili juhu, znači da je član la famiglia

0

komentar 0:0... slozilis mo se vise puta oko igre.... naravno uz povecano htijenje posluzi te i srica... vidit sad oce li zadrzat kontinuitet kad budu tribali napadat.... e da nam je 3 brza umiso sporih kanti od skoke, cernata, andrica.....

0

Ne razumiš bit stvari, Prostova je stvar kako će napadat zavoj, dva metra prije ili kasnije.

0

Nakon drugog mjesta na Svjetskom kupu, neporaženosti u domaćem prvenstvu, igrači Zadra na završnici Eurolige napadat će još jednu medalju.

0

Možete se vi svi prepucavat oko ovog dvoboja vetel-weber, alí cinjenica je da ce vetelovi navijaci uvijek nac argumente da ga brane, a napadat ce ga oni koji ga ne vole.

0

@grumf ovo ti je za najbrze krugove vec objasnjeno negdje na forumu, a i govoriti ti logika... nije se dotakalo gorivo i najbrzi krug se radio na kraju trke prazan... tad je cesto Senna vec imao prednost... i tu mi ima malo licemjerja... da je Senna na kraju iz vodstva nizao najbrze krugove rekli bi da je budala koja ne zna cuvati bolid.. nakon pravila za dotakanje ti imas 2 - 3 nekad i vise stintova koji su ko kvalifikacijski i tu je puno vise prilike i manje riskantno da se odvozi najbrzi krug... @silvia zbilja se ne pokusavam dat navuci u raspravu ko je najbolji svih vremena... ali ono kaj je sigurno da statistika daje najuspjesnijeg, a ne nuzno najboljeg (uopce tu ne moraju bit relacije Senna, Schu, Fangio ili cak ni F1)... zato je glupo nekog napadat da ne prizna statistiku.. ja ju priznam i iz nje iscitavam da je Schu najuspjesniji svih vremena... za mene nije najbolji, ali apsolutno mogu podrzati tvoje razmisljanje u kom velis da je Schu... samo nemojmo rijecima davat novo znacenje i izokretat ih

0

za ovo boldano, i ja isto, al ipak san se nada da bi moglo bit nešto od toga. kako su se stvari odigrale, moglo bi bit da jovanovića s nečim drže u šaci. mislin, nemoš onako napadat ljude i najavljivat velike promjene itd da bi posli ka zadnji majmun posra sam sebe, i izaša u susret onim mafijašima s promjenom zakona u još blaži.

0

Zakaj ga napadate pa ljepo je pisao dok ga niste poceli napadat i ima pravo da je problem i u ljudima a ne samo u politici.

0

mogu oni napadat ali ko i kad ce se dat gol, na treningu ih je rasturila druga momcad, paraiba je samo mazanje ociju taj nije ni do po kolina kalinicu a i nespreman je u duel skoku gubi sve balune, ne moze ni jedan zadrzati.

0

prvo kad sam citala autoricine postove sam mislila da je bit u nedostatku zajedno provedenog vremena ali ipak sad mislim da je inat s njene strane u prvom planu. ali ne bez razloga u potpunosti. ja sam imala slican problem s deckom. on nije planinario nego je ruzio subotom i nedjlja mu je bila jedini dan kad se mogo naspavat a bome moze spavat do 2 ako treba:) a ja s druge strane sam inzistirala na izletima nedjeljom i tako smo se krvili i krvili pa svaku ned drame. pa ga ja necu budit nego cekam da se sam sjeti i sam probudi i da sam predlozi da nekam odemo. i onda ako se on nije sjetio ili se probudio u 11 ja vise ne zelim ici, totalno uvrjedjena.. ali uspjeli smo se nekako dogovoriti da se ja prestanem inatit i da ako se meni ide da ja predlozim ili da ga probudim, a on se tipa 1. mjesecno sam sjetio nesto predlozit i probudit se. tak da sve se da ako ima volje.. alik koliko god ja bila u pravu sto se on nije sjetio ili probudio kad sam ja pocela napadat i kvocat on me nije cuo. nista se ne postize piljenjem... trebalo i meni neko vrijeme da shvatim: rofl: da se vratimo na temu/mislim da tebi nije bitno koliko vi vremena provodite zajedno jel se onda s cca 25 godina i 3 godine veze ne bi vidjali samo 2 x tjedno. isto tako ne razumijem zasto nejdete na te izlete romanticne, setnje sta god subotom. meni nema razlike subota ili nedjelja dok mi s druge strane ima veze radni dan ili vikend. jel nije isto da li se vidimo cet navecer na 2 sata ili imamo npr cijelu subotu za uzivat laganini.. tak da ja te razumijem da bi htjela jedan cijeli dan za vas ali mislim da se inatis da to bude bas nedjelja jer se osjecas manje bitna nego planina. probaj se sam rijesit tog osjecaja.. uf, malo sam se previse raspisala..

0

Bukača, međutim, ima nezamislivo puno, napadat će oni još i u trećem nastavku, vjerojatno.

0

umm..: lol: okeee, ja isla na vikend u bec (prvi put u becu) pa sam nedjelju od 11 do 5 popodne bila u parku schonbrunna, a s tim da nisam isla u zoološki, ni u onaj labirint ni pizde materine, sam sam sjedila, setala, otisla do vidikovca, vratila se natrag.. i proslo pola dana.. nekad paše covjeku sjest i ne radit nist.. tak da nemoras tolko nabrijano napadat tude prijedloge.. oni su dali svoj prijedlog, ti mozes doc i reci kajje tebi bilo dobro i oke, ne moraš odmah drvlje i kamenje jer se tebi to ne svida..: rolleyes:

0

morat ću promijenit nick, ljudi misle da sam muško. genijalno. žena sam. svi imamo svoja iskustva, prema kojima oblikujemo sliku svijeta. ugl, slažem se s oxom također - seksualne probleme treba promotrit s distance i bez predrasuda. slabiji libido ispolji se odmah i tu nemaš što mozgati. u dugim vezama, pak, ima raznih faza. razlog može biti i fizički - razne podmukle infekcije bez simptoma, druge bolesti, pad imunteta itd. al za to se ide liječniku. dubinsku krizu u odnosu možda nije loše rješavat s druge razine - frajera nema smisla napadat i bilo što zahtijevati, to će samo nabiti pritisak. isto kao i forsiranje. uvijek je dobro, u bilokakvoj krizi, prvo sebe opustit, ukloniti vlastitu frustraciju. makni fokus s frajera i posveti se malo sebi. možda se bar za početak komunikacijske tenzije smanje. il ti se otkriju neke, dosad nevidljive stvari. sretno u svakom slučaju

0

Inače, ljudi nemojte toliko napadat Tića, nije on za sve kriv...

0

Obrana bivšeg premijera napadat će i tezu o ratnom profiterstvu, kao i samu optužbu da se Sanader okoristio u tom poslu.

0

krenuo si laganini vrijedat i napadat bez potrebe cemu? bojis se istine? nije da nemas vremena nego nisi u udarniku radi zelenog a i velim ti ostavi se tog posla bolje jel si lopata

0

stari u krivu si, Bukurest nas je voza cilo drugo poluvrime kad su shvatili da ispadaju i gol je visija u zraku al smo prošli, Unireja se posrićilo i klub je već bija razjeb......., a dinamo u Splitu i Anderlecht su nam već pokazali kako se igra balun unatoč uvjetno pozitivnom rezultau, tako da je jučerašnja sramota samo logičan slijed, i još nešto, nebi branija Tomasova, ali napadat ga a ne vidit nulti učinak, pa i ispod nule Sharbinija to je već previše, tip je doslovno igrač manje i za mene on nebi grija ni klupu dok nebi izlazija krvav s treninga, stavite nekog juniora od ovg krelca gore ne može.... neko je već napisa nisan ni ljut, ni deprimiran jednostavno rezigniran.........

Jezikoslovac.com

Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!