i onda se ljudi čude kad takav jedan ožalošćeni roditelj uzme stvar u svoje ruke i " riješi " ovakvog idiota, i odguli svoje u Remetincu.
i onda se ljudi čude kad takav jedan ožalošćeni roditelj uzme stvar u svoje ruke i " riješi " ovakvog idiota, i odguli svoje u Remetincu.
Steta da ga nisu uhvatili zivoga pa da slavni general odguli 40 godina.
Tko više odguli, taj je veća faca.
A kako, j. bemti, oni orobi trafiku, ili oni šta zapali joint, dobiju dvi godine i sirota sve odguli, a ovi šta su žešče ubijali, to manje robijaju i još ih pusti 1/3 prije?
Ne pričam više o njemu dok ne odguli zagrebački koncert.
Prije neg uđe u saborsku fotelju, ima 65 kila a kad odguli mandat od 4 godine onda ga viličarem voze van iz zgrade jer hodat ne može.
I tako se par puta dešavalo, krajem ljeta bi plovan molio Mondića da« odguli »još godinu dana, Mondić bi odlazio na dalje školovanje, bio hvaljen i poslušan đak, vraćao se ljeti doma, odmah otišao do Francike i sve se ponavljalo i opet, na opće nezadovoljstvo Mondićeve mame.
Ako neko dobije karton ili ban, odguli to i dovidjenja, nit se spominje, nit se dizu revolucije i rade urote forumasi vs modovi, dalje nastavljamo ko da nista nije bilo....
Abdic radio za dobrobit naroda, a opet ima sudjenje za gospodarski kriminal, ko je ovdje LUD, DOBROCINITELJ NA DJELU i tu ce jos bar 10 godina da odguli. prikaži cijeli komentar
pravdazasve, prije 914 d 0 h sin i snaha narkomani, vole provode i izlaziti vanka, ona voli skupu garderobu, sin zadužio novce, kako Pavlovićeva kaže, za drogu i to ne bilo koju već " najskuplju ", ipak je on gospodin čovik bauštelac biće mu triba malo stimulansa da bolje betonske blokove slaže i kad je trebalo vratiti dug eto problema ma najbolje je prijaviti policiji bivšeg zatvorenika pa nek odguli još koju godinu, a kad se ispostavi da stvari nisu baš onakve kakve su se činile, kriv je korumpirani sudac bilo bi bolje trošiti energiju na liječenje dvoje narkomana iz kuće nego kriviti druge za obiteljsku tragediju
Neznam kak cemo sad bez tak kvalitetnog ravnatelja.. ipak nas je unaprijedio treba covjeku dat saborsku mirovinu, nakon kaj odguli 5 godina zatvora za posteno poslovanje, i trazit da nam NIKAD VISE NITKO takav ne dođe na takvu poziciju
Žrtvu njegova divljanja na cesti pod utjecajem alkohola, Ružicu, ništa ne može vratiti i pošteno je da odguli koliko je dobio
One dvije sakate bi trebale biti " bonus " koji će osigurati da odguli svih osam godina usprkos svim mogućim olakšavajućim okolnostima i ublaženjima kazne.
Prvi s lijeva je meni osobno nešto posve novo Bazni lak za nokte u bijeloj boji koja se po sušenju pretvori u kompaktni sloj koji se tek tako odguli s nokta.
" Neosporna je njegova inteligencija, inače ne bi ovoliko napredovao " Nema šta, toliko je inteligentan da me ne bi čudilo ako uspije nagovorit pravosuđe, da umisto njega kaznu odguli automatski pilot.
Kak ne kužite bit - pa on se bu kak takav založil nek onda Perković od 01. srpnja odguli svoje u Lepoglavi... ma znaaam, znam.... smijem se malkice našalit >; -))
Jos ce u njemu uzivati kad odguli par godina.
Ma zapravo bi bio spreman nekom i platit da odguli ta isprobavanje mjesto mene.
Odguli tu vojnu obavezu, pa sta je to 10 ili 12 mj.
Ona je toliko efikasna, da je to pomalo zabrinjavajuce... ALI samo, i SAMO AKO se ne brljavi... znaci odguli mjesec, dva koliko moras... i shvatit ces o cemu pricam
I tako, tata Žužić, nedvosmisleno nam je pokazao što o nama, ostalim smrtnicima misli, i kakav će stil vožnje preporučiti nasljedniku kad ovaj odguli premalu kaznu.
Odguli svoje. a onda odi tamo među naše Hlebince i ispričaj im što si naučio.
Možda će jednom biti ili ne kad Alonso odguli cijelu karijeru.
I dok je još Elvis krajem pedesetih išao po turnejama područjem Dixia, sretne on za njega zlokobnog managera, - vojno lice, uto Elvisa pozivaju u vojsku, ovaj to odguli, staje njegova glazbena karijera, počinje filmska u međuvremenu generacije na njegovoj glazbi preuzimaju primat lučonoša, kvarenja mladih generacija, počinje se zahuktavati seksualna revolucija, isprobavanje raznoraznih opijata i droga, bježi se u iracionalnost, bježi se od sebe, da bi se opet vratili od tamo od kuda su krenuli uz određeni broj mrtvih i uništenih života, Elvis vidješe što je učinio, a da nije nitko njemu dao određeni finacijski kolač kreće u svoj povratak i masovne koncerte te postaje prvi čovjek što ga gledaše pomoću satelita preko milijarda ljudi do taknuo je vrh i nije bilo više mogućnosti većih zarada, odoše on na putbez povratka. danas njegovi zarađuju na njemu, više nego je on zarađivao dok je bio živ
Što se tiče staža.... odguli to i lijepo položi ispit
Samim tim dešava se da jedna osoba preuzme posao za koje su prije toga bile zadužene dvije, pa onda još neki dodatni administratorski poslići, i tako se lijepo odguli desetak sati na poslu bez problema
I da, zna se dogodit da 3 sata odguli u komadu al to jednom tjedno
Pa red bi bio da bar pusti da ga normalno osude i da odguli tih par godina.
Soba nam je na katu a kuhinja u prizemlju, ne gubimo vrijeme na penjanje i spuštanje po stepenicama. slijedi presvlačenje pa maženje i valjanje po krevetu te puzanje po podu. dok ona puže i igra se ja spremam krevete i sobu stavljam veš prati... oko 9 kada počinje beverly hills uspavljujem ju i on odspava još 1 - 1 i pol sat, kad se probudi, ponovno nešto prigrize i slijedi šetnja. u šetnji naravno obadvimo i dućan, a kad je ljepše vrijeme i otvorene su terase idemo i na kavu s frendicama. potom slijedi kuhanje ručka i ponovno spavanje oko 2 sata, tad odguli i po 1 - 2. kad se tata vrati doma s posla ona se budi pa on preuzima nju, maze se skaču po krevetu i sobi, a tad imam pola sata do sat odmora, hvala mu. ako je vrijeme dobro opet idemo van, ovaj put cijela obitelj. sad je već pao mrak oko 6 sati je slijedi voće, opet hranjnje, smijanje, pjevanje, skaknje s tatom, tada opet imam vremena za počistiti, pokupiti veš koji je suh... u pola 7 pravimo večeru i u 8 - pola 9 već spava, nekad uspavljujem ja nekad on. ja zatim izbacim smeće napravim mu večeru operem suđe. onda smo free.... tad se kupamo, gledamo tv, surfamo, igramo se mame i tate... obićno peglam kad je nogomet na tvu. kad mi treba odmora i malo mira pošaljem ih baki i dedi pa uživam u samoći. u principu stignem sve. ali jedva čekam a počnem raditi, nisam ja baš kućanski tip, dosta mi je trenirki i tensica te sportskih jakni, hoću hlače suknje, cipele i kapute
Č. je došao na tribinu s jasnom namjerom da razjebe što se razjebat da, umjesto da odguli 10 godina koje je dobio.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com