sad si me dotukla, mislila sam jučer da sam u depri nako što sam prošla cijelu Ilicu, cijeli Evenju i ne nađoh ništa za svoj skromni stas, u jednom mi je trenu palo napamet da možda u Maxi Plus uspijem pronaći nešto za sebe ali i tamo razočaranje i radost istom trenutku jer konstatirah da ni oni nemaju broja za mene:))))))))))))))) i ondo ti, ooooooooooo sudbo ti, dalma, dalma zašto se dalma zoveš, zašto prstići tvoji nemilosrdno prepiru po tipkovnici i svaki upir tvog prstića po dotičnoj srce moje probode, aj, oooooooooj tuga je moja pregolema u ovaj usrani četvrtak (da je bar petak) (sunce 29.05.2008., 10:33:26)