ja vam mislim, u komunikaciji je sve... i svađa i ljubav i sreća i veselje i suze i posao i svašta nešta i fešta. treba pričat, komunicirat, reć.i tikvicu speć, jesam danas za ručak. ja sam se nekad sramila. nekad sam čak mislila da se neke stvari podrazumijevaju pa sam šutila. nekad da sam inteligentnija, važnija, mudrija. onda sam shvatila da pričam sama sa sobom. a shvatila sam da mi ipak drugi ne čitaju misli, kako sam uvijek mislila da mama radi.i onda sam jednog dana procvrkutala. pa sam počela pjevati. onda kokodakati a sad već znam i pilit. nekad ga tako zapilim da dobijem pilu i stabla dva tri na dar. a šta ću, onda pilim i napravim bar.