📱 Nova mobilna igra – igra slaganja riječi!
Preuzmi s Google Play 🎯

propovid značenje i sinonimi

  • Sinonimi i slične riječi za propovid, kao i primjeri u rečenici

SINONIMI I SLIČNE RIJEČI

  • propovjed (0.60)
  • propovijed (0.59)
  • govoranciju (0.57)
  • prediku (0.56)
  • besjedu (0.56)
  • besidu (0.55)
  • prodiku (0.55)
  • homiliju (0.52)
  • vježbu logopedije (0.52)
  • propoved (0.52)
  • molitvicu (0.51)
  • pridiku (0.51)
  • rič (0.51)
  • hutbu (0.51)
  • pištulu (0.50)
  • prijatejicu (0.49)
  • beštimju (0.49)
  • katehezu (0.49)
  • pismicu (0.48)
  • nedjeljnu propovijed (0.48)
  • Napomena: u zagradi je koeficijent sličnosti (sličnost s zadanim pojmom) nakon obrade pomoću AI.

PRIMJERI U REČENICAMA

0

A na svetoj misi ' onaj ' je imao kratku ' vježbu logopedije ' (propovid) a govorija im ' je ' ono šta je jutros tribalo razbudit sve koji su u mob primili ' knev 2 c bož '.

0

Na kojoj će ' onaj ' (ja) imati malu ' vježbu logopedije ' (propovid).

0

bio sam prije par godina na koncertu marka knopflera u zabregu. niđe nijednog u ustaškoj uniformi. nit potplaćenog nit nepotplaćenog. thompson kaže da on uvik poziva da se, ako se već hoće doći, dođe sa službenim obilježjima hrvatske vojske. zašto nikad nije reka (ili mi je promaklo da je reka): molim vas da ne dolazite u ustaškim uniformama na moje koncerte (kao da ne zna da nitko ne dolazi ni u četničkim ni u partizanskim). jasno i glasno. znam, kao i obično, pravi se mutav. ista stvar vrijedi za kumrovečke aveti, ali s jednom razlikom. to su nekrsti i od njih ne moš ni očekivat bolje a thompson se predstavlja katolikom a koketira sa zlom i pravi se blesav. netko će reć... a bajaga, brena itd. ja te ni ne slušam a thompsonove neke pisme rado čujem al ne volim kad ga neki biskupi u nebesa dižu i ni propovid ne mogu sastavit bez njegovih stihova a istovremeno ga propuštaju upozoriti da je potrebno da se odrekne svega što smrdi na ustašluk i to jasno i glasno. priča ' nisam ja odavde ' mene ne zadovoljava.

0

danas na blagdan matere božje naše drage gospe malo ko da nije iša u niko svetište. bogu vala po ciloj našoj katoličkoj rvackoj ima gospini svetišta tako da niko ne mora daleko ić. naša je gospa sinjska za nas posebna ne zato šta kažu da je najlipša vego šta je naše pretke obranila a i danas nas kripi jača i pomaže. zato nije teško potegnit i nanoge do njezina svetišta u sinju. eto ove godine me je zapalo da nisan moga bit u sinju pa san iša tute pokraj gorice u vukovinu. misa je bila na travnatome igralištu. bilo je nikoliko iljada pobožni duša šta su po zvizdanu sudilovali na svetoj misi. trajala je misa dobre dvi ure. ali isplatilo se. čuli smo danas jako dobru propovid šta nije pročitana s papira vego je govorena iz srca i duše. mislijo san da tako more samo uzoriti kardinal puljić vrbosanski ali evo mogu još niki. nisan čujo kako je se zva propovidnik kasnije ću napisat. ali ponoviću jako je me se dojmilo. tijo bi to podilit sa vami. snimijo san je na mobitel pa ću je večeras metnit na jutube barenko dijo propovidi.

0

Triba bi još pogledat ' knev 25 b kg ' jer ću imat ' vježbu logopedije ' (propovid).

0

Još vas molim da prinesete svoje košare, tko je jučer zaboravio, da ih blagoslovim - završit će pop propovid.

0

Od svog djetinjstva učili su me da iden u crkvu svaku nedilju... Pa san tako i radila, tj. točnije rečeno od prvog osnovne je to počelo intezivno... Pripreme za pričest u petom razredu zahtjevale su obavezan dolazak na vjeronauk... Sićan se da ne bi smili pisnit kod vjeroučitelja, odma bi letija vani ili bi mora odgovarat na pusta pitanja hehe... Al dobro nas je bija naučija, jer primjetih šta su stroži bili mi smo više učili i bili discipliniraniji:) Nakon pričesti još uvijek san redovito išla na misu... točnije rečeno do osmog osnovne.... E onda se sve prominilo, ne znam ni ja ni zašto ni kako... Priselila san se u drugi kvart i više nisan imala svoju crkvu u koju san inače išla i eto možda je to jedan od razloga iako san i ovdje katkad išla al rijetko... Prilikom krizme samo san pohađala vjeronauk i nisan tila ić u crkvu sama, jer uvik mi je nekako bilo draže ić s nekim... I od svih ljudi s kojima san bila u užem krugu prijatelja našla se samo jedna osoba koja je tila ić pa sam s njon tu i tamo otišla... Nakon nelog vremena san shvatila da je nije bitno oću ić sama ili ne ali svejedno odlazak u crkvu san zaboravila nakon krizme... Sve se svelo na to da odem na Božić i Uskrs... kad malo počnem razmisljat o tome stvarno mi je žao što je tako... Nikad nije kasno da to prominim al kao da mi se ne da... A virujen u Boga i lipo mi je slušat Božju propovid... A tamo di ja idem propovijed je uvik kratka i zanimljiva pa nema problema šta se toga tiče...

0

Možda si mislija na propovid, pa si ju zaminija sa Evanđeljem.

0

I danas će naravno biti propovid, točnije vježba logopedije dok im budem čitao iz moba ' knev 23 b kg '.

0

A kako je nedilja uskoro ću imat terapěju No 1 sa vježbom logopedije (propovid).

0

Potom svećenik drži legendarnu ⠀ propovid o magaričinoj stražnjici.⠀

0

Pa tu nema puno za razmišljat, bilo je (ono sa puno ' iii ') Bože moj bija san na bazen, ima san danas izvrsnog Maria uza se, bili smo ka šta i triba nediljom popodne u Marinera, a sad će ono najlipše, terapija No 1, sa vježbom logopedije (propovid) A šta ću, pročitat ću im ' knev 26 b kg ', i reć da je od sutra misa u novoj kapeli koju smo jučer uredili, moje Pećnik-ove i moji Svažići.

0

A imat ću im kratku vježbu ' logopedije ', u stvari svoju propovid.

0

I naravno tu je i naj terapija No1, na kojoj bi triba imati vježbu logopedije (propovid), a to ću im lipo reć oni knev 28 b kg.

0

Još nas čeka, a zna se naša naj terapija No 1 (misa), na kojoj će bit za ' vježbu logopedije ' (propovid) onaj jutrošnji ' kev '.

0

Zašto na Peristilu moramo slušati propovid sa zvučnika?

0

Više je vridila propovid don Ivana Cvitanovića nego li tri opusa ovega, velikin slovima ridikula.

0

A karitas u prvim redovima drži propovid Jajanu... staaaaari, straava.. noćna mora u gradu Zadru.

0

najbolje da nam sanader i barišić održe propovid o ovoj pljački u kojoj je dotični pop ubacio svoj solinski puk.

0

O svetoj obitelji o tome ću danas imati i vježbu logopedije (propovid) na terapiji No 1 (misa).

0

Al evo Gospe i danas je prilika da učinimo jednu krasnu ' propovid ' za mnoštvo svijeta koje će biti svedokom tog događaja.

0

- Na Ogorskom silu: Baba Jako mogla si mi pomoć spremt propovid.

0

Još čeka terapija No 1 (misa) u 17, gdje ću vjernicima/pacijentima imat vježbu logopedije (propovid) koju su moji sms/web župljani već primili u mob.

0

Postojala je i ona obična, prijamna propovid.

0

A eto sad stvarno ima premalo vrimena da pišem o drugome, jer terapija No 1 čeka, na kojoj tribam imat i malu ' vježbu logopedije ' (propovid).

0

Pa svugdi di su došli, došli su s vojskon i napravili sranje i teror, južna Amerika-Konkvistadori, Evropa-Inkvizicija - ups to je izdvojeni slučaj koji zlonamjernici, zlobnici i mrzitelji navode pa do Afrike di su in zatrli sve šta je mislilo pa ih eno onde di su sada-poligon za radit sranja i eksperimente kako se kome digne.... Sjeverna Amerika i indijanci di su in ti božji ljudi palili šume jer u njima žive zlodusi, silovali žene i nasilu ih obraćali, jedino su in u Japanu našli miru, pustili su ih da laprdaju kolko oće al kad su in takli u državno uređenje i počeli se po običaju petljat u politiku onda je proradila katana, pa su sad tamo mirni, držu se vinčanja, koja propovid, i svima dobro.

0

mislim da je dobro da se svecenike drži pod povećalom javnosti al opet i tu postoje granice dobrog ukusa - naime, često imam dojam, ne znam je li opravdan ili ne, kako novinari u nedostatku dobre teme često traže " prođu " prema publici pišući o crkvenim stvarima koje nepogrešivo pobuđuju veliki interes a tema opet nepogrešivo bude manjkavo obrađena. kao recimo ova danas - mogla se napraviti anketa među onima koji su slušali propovijedi pa na osnovu nje, makar deset mišljenja izdvojit, napravit malu analizu. možda nekog sugovornika uključiti i sl. a ovako samo ispadne koliko je koja propovid trajala, tko je priša granicu, koja uostalom i ne postoji, a tko nije. by the way mislim da ne postoje duge i kratke propovidi nego dobre i loše

0

Sad će brzo naj terapija No 1 (misa) gdi ću imat vježbicu logopedije (propovid).

0

Ma isto ja njima imam svoju vježbu logopedije (propovid) nedjeljom.

0

Kako je danas sv. Ivan, vježba logopeděje (propovid) i tako to...

Jezikoslovac.com

Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!