Danas, kada postoji od 3.5 do uber 5.0 dijagonala displaya, x vrsta ekrana, xy rezolucija ekrana, prelazak sa modela 4 na 4 s, mi je definitvno premalo u svakom pogledu, a primarno što je za moj ukus tooooooomuch premalen dimenzijama (onako, glasno razmišljajući, kako bi opakodobar bio Ipad 3 sa 4 xretina zaslonom, koja bi to samo bila rezolucija, a tek ekran, ali uz tek 7 incha dijagonalu, ili samomalo veću, do 10 malo ipak fali, a opet, koja je to pak rezolucija, ufffffffffffffffffffffffff, što bi rekao Mićo Dušanović), čak i da SIRI funkcionira u Europi, ali masu toga ne šljaka u ovoj našoj hrvatskoj, tim više što mi u siječnju izlazi ugovor i moći ću za produženje ugovora u XXL tarifi za 200 kuna račun ga dobiti za a oko 1000 do 1500 kuna, ako ga želim, ili sigurno nešto prije sa manjom rezolucijom, ne nešto o glavu manjom, ali ugodnijih oku i mojoj ruci dimenzijama, dizajnu, OS-u, filozofiji toje mob I must have them, zato, ne berem što netko čeka po ovoj zimi, jer svatko razmišlja svojom glavom, akoima s čim u njoj, a generalno, kada ću ja kupiti novi mob isključivo odlučujem ja, jer ću ionako ga dobiti svake dvije godine skorom mukte za produženje i obnovu postojećeg ugovora ili otvaranje novog, na dobitku sam kakogod okreneš.