📱 Nova mobilna igra – igra slaganja riječi!
Preuzmi s Google Play 🎯

schumijem značenje i sinonimi

  • Sinonimi i slične riječi za schumijem, kao i primjeri u rečenici

SINONIMI I SLIČNE RIJEČI

  • sennom (0.81)
  • sauberom (0.79)
  • ayrtonom (0.79)
  • ferrariem (0.78)
  • villeneuvom (0.78)
  • sutilom (0.78)
  • kimijem (0.78)
  • šumijem (0.78)
  • schumacherom (0.78)
  • kimiem (0.77)
  • drs-om (0.77)
  • fizikelom (0.76)
  • vetelom (0.76)
  • starzom (0.76)
  • slabijim bolidom (0.76)
  • montoyom (0.75)
  • bajernom (0.75)
  • str-om (0.74)
  • force indiom (0.74)
  • laudom (0.74)
  • Napomena: u zagradi je koeficijent sličnosti (sličnost s zadanim pojmom) nakon obrade pomoću AI.

PRIMJERI U REČENICAMA

0

Ali ono što je bilo posebno zanimljivo je njegovo rivalstvo sa Schumijem, Montoya je svojim fizičkim i verbalnim sukobima s njim na stazi i van staze kod Schumija potisnuo nekadašnjeg glavnog rivala Damona Hilla na mjesto gnjavatora broj dva.

0

Utrka u Monacu je prestiž u F1 pa se ne slažem sa komentarima da je ta staza dosadna i nezanimljiva.Čestitke RBR-u na dobroj strategiji i pobjedi.Ono sa Schumijem i Grosjeanom je trkači incident, iz moje perspektive.Ferrari je proradio kako treba, ali su opet razočarali McLareni i Lotus od kojih se najviše očekivalo.Nadam se da će utrka u Kanadi ipak biti dinamičnija i da pobjedi neko opet drugi kao sedmi pobjednik u sezoni

0

1. svibnja.1994. svijet F1 je izgubio velikog po meni najvećeg vozača u F1.. čovjeka sa srcem na stazi i van staze.. kao da se to moralo desiti ponekad mi tako izgleda.. drastične promjene pravila nakon toga su uslijedile i na bolidu i na stazi.. legendu F1 sporta općenito sporta i najveću nadu Brazilu tog dana smo izgubili.. ne znam gdje bi mu bio kraj da se nije desilo što se desilo.. imali bi najpopularniji sport na svijetu s njim i Schumijem kao rivalima..

0

ducko. ma neče tebi niko zamjerit ako i priznaš da mrziš schumija, pa ne trebaš to skrivat iza pojma ne volim ako tako malo znaš o michaelu koji je još uvik aktivan.. koliko onda malo znaš o senni da bi ga glorificira do te mire da ti smeta stavljanje senne u istu rečenicu sa schumijem. drž se ti hamiltona, njega najbolje poznaš vozija je schumi i sa sennom na stazi znaš u sezoni 1991. 23 godišnji schumi je bija plasiran isprid 31 godišnjeg senne to je airtonu bila 7. sezona u F1, a schumiju? vidi vraga DRUGA sezona. ma znam schumijev benettonje bija 1000 % bolji od sennine mclaren-honde vidiš dokle tvoja mržnja ide (da samo ne voliš schumija valjda bi bija umjereniji) prišivaš mu veselje na pobjedi u trci u kojoj je senna poginija. sve i da se veselija (a nije jer je večina pilota bila pod dojmom smrti austrijanca ratzenbergera dan ranije) kako je on moga znat da je aitron mrtav? kad je to službeno objavljeno? za vrime dok je trka još uvik trajala? misliš da su vozači imali direktan prenos događanja iz bologna s maggiore hospital preko tim radija? daj smani malo doživljaj. koliko uopće ti poznaješ materiju o kojoj pametuješ? 2001. schumiju je konkurencija bija coulthard?? misliš zato jer je završija ka viceprvak? jbte a ja sam mislija da su mu konkurencija bili i hakkinen, montoya, raikkonen, villeneuve itd čudiš se šta je u sezoni 2003. čak i williams bija konstruktorski isprid mclarena? pa baš to i mene čudi jer williams je samo jedna od najstrijih i vrlo trofejnih ekipa F1 sa (za tvoju informaciju) 113 pobjeda, 9 konstruktorskih naslova, 7 vozačkih naslova prvaka. a možda o williamsu ti sudiš na osnovu ove zadnje 2 sezone? a o mom obožavanju schumija? mislim da si ti jedan od zadnjih koji bi to nekome treba prebacivat imam dovoljno godina da nikoga ne obožavam toliko da ne bi moga kritizirat njegove greške.

0

A što se tiče Sergia Pereza, neki su se smijali ferrariju kako su ga olako pustili najvećem rivalu, ali ja sam na jednoj stranici pročitao komentar jednog čitatelja koji je našao negdje izjavu gdje Peter Sauber ne uspoređuje Pereza sa Schumijem i Kimijem (jel sa oba dvojicom je radio) već sa Massom.

0

@ko_ovo_pise - hmmm... procackaj po netu sta znaci " fatalna nesreca " (ne film pod istim nazivom)... nito to sa Massom, niti sa Schumijem... niti ista od toga je fatalno, Fatalna je nesreca koja zavrsava smrcu.

0

kako je dobar ovaj massa za pogodit na kladionici, uvijek bude bolji na kvalifikacijama u duelu s schumijem i kvota 1,35 ili 1,4 to je uvijek bio najveci zicer, tako isto mozete slobodno svi igrati u subotu (u supersportu ima ta ponuda), i rosberg da ulazi u prvih 10 na startu kvota 1.25, i hamilton u prva 2 (1,7) to vam ljudi svima preporucam da odigrate na visoki ulog jer ja sam se ovih zadnjih par utrka nadobivo para na formulama. tko ima muda taj ce i zaraditi jer sad je najlakse za pogodit sve se manje vise zna ako koji dolazi na startu jer je kraj sezone, dok je na pocetku ezone ipak teze pogodit

0

Ferrari jednostavno otkada su otiši Brawn i Todt više nije isti (ja sam od malena navijala za njih, dok ova dvojica na čelu sa Schumijem nisu otišli) Nikad nisam voljela Alonsa jer je i on počeo pobjeđivati nedodirljivog i meni osobno najdražeg Šumija kao što to Vettel sada radi Alonsu, i razumijem frustraciju njegovih navijača.

0

It was a demonstration of brilliance.. nećeš ti mossa vozača od 529 trka u kojima je učestvova pobjedija je samo u 212 i on će nešto govorit, procjenjivat. svi pravi poznavaoci F 1 znaju da je te 1996. ferarri bija najbolji bolid (valjda su zato i čekali vozačku titulu 21 godinu) i lako je michaelu u toj svojoj prvoj sezoni u ferarriu na tom kišnom španjolskom GP pobjedit sa jedva 45 sec ispid alesia i 48 sec isprid villeneuva dok su 4. frentzen i 5. hakkinen za schumijem zaostali krug. zavara je čak i fernanda koji je javno izjavija da je povratnik MS još uvik najbolji među njima ALI nije uspija zavarat tebe bare jer spomenuti su mala dica u procjeni, ocjeni i poznavanju F 1 kad se usporede sa tobom. da je njega bili stavit da vozi npr forti forda, arowsa, simteca, minardija vidija bi onda bi li on pobjeđiva.

0

yessssssss... to volim, objektivnog forumaša senna je vozija u super konkurenciji, a schumi protiv hilla i sličnih a koji su to slični? da nije npr kimi na kojega i danas da ne kažem " svršavaju " ka na vrhunskog vozača, ili možda " neznalica " hakkinen, ultra talent montoya, pa i alonso je već bija u F 1. btw tih godina kimi je ima npr 24 godine. alonso 22, montoya 28, (2003.) hakkinen 32 (2001.). vidiš schumi je tada (2003.) ima 34 godine i jurca se sa mladcima ka šta su alonso ili kimi (a toliko su ti danas stari vettel 24 i hamilton 26) pa? nijedan od tih mladaca nije brisa pod sa schumijem. osjećam da imaš namjernu amneziju kad se oduševljavaš alonsovim " brisanjem poda " schumijem i virujem da namjerno zanemaruješ ferarriev dugogodišnji udovor sa bridgestonom, svi znamo da su na tim gumama vozili timovi tipa minardi npr i ferarri. svi koji su bili pametni (i koji nisu potpisali krivi ugovor ka ferarri) su vozili na michelinima koji su bili neuporedivo bolji to je največi razlog alonsovoj dominaciji koji znaš (kad već spominješ 2005. ili 2006. predpostavljam da pratiš F 1) ali ti ne paše da ga izneseš jer... kako bi inaće pljuca po schumaheru da to priznaš. btw, taj koji je " brisa pod " schumijem (alonso) je 2006. izjavija da ne zna zašto schumi odlazi kad je dokaza da je jedan od največih svih vrimena... a i čestitka alonsa za schumijevih 20 godina u F 1 pokazuje kojiko ga alonso cijeni. osim toga, na početku sezone 2011. je alonso novinarima kaza da se najviše boji schumija jer (kako je reka, a ovaj portal prenija) kad bi svi vozili istre bolide schumi bi bija prvak jer je najbolji među nama... kaza je alonso. pričaj malo kako ga rosberg pere razlika među njima je 14 bodova u korist rosberga (a rosberg je odvozija 2 trke više od schumija) ako je to pranje šta je onda ovo šta vettel radi webberu (89 bodova razlike.. a isti bolid voze), alonsu koji je pra schumija (102 boda) buttonu kojega ni ne spominješ ka da ni ne vozi (110 bodova) ili hamiltonu (113 bodova) to je pravo pranje, a ne nekih bijednih 14 bodova pa i to " pranje " alonsa 2005. je bilo u razlici 71 bod (schumi je bija 3. na kraju, a danas je alonso 3. i zaostaje puno više za vettelom... 102 boda), a " pranje " u 2006. je bilo 13 bodova... a baš ga je opralo... jadni schumi vidit ćeš ovu godinu razliku između 1. i 2..... bit će jedva 13 bodova ka i 2006.

0

Schumi je uletil u f1 kad je jedna galerija velikih vozača bila na zalasku karijere ili su im karijere prekinute (Prost Senna Mansel Pique). Hill i Villneuve nisu bili njegova razina.Mika Hakkinen je jedini iz tih vremena koji može u istu rečenicu s Schumijem (nažalost prerano završil karijeru).

0

ej, sve ok, ali imam nešto što sam primjetio mnogo vas govori da Vettel nikada neće biti istinski prvak kao Schumi, a skoro svi ga u ovim sr njima uspoređujete sa Schumijem e sad da li je to do toga što su obojica švabe, njihov mentalitet da nije sve gotovo dok ne bude gotovo, ili je to zato što su obojica vrhunski vozači??

0

sve mi se čini da ti je uzaludan trud bit objektivan stipice jer si zbog toga okarakteriziran ka blatitelj senne znaš kako ljudi kažu " o mrtvima sve najbolje " pa tako govore i o senni... on je vjerovatno bija bezgrešni anđel i vitez staza sve nekorektno šta je napravija se zaboravilo... ali ne i oni objektivni. nisu zaboravili npr " guranje " prosta od strane senne prema pitwallu (1988.) pri brzini od 290 km za što je dobija opomenu od FIA, a posli se i sam ispriča prostu. vidiš kako su metri drugačiji.. kad to napravi schumi barichelu onda je ubojica, a kad to napravi senna prostu onda se zaboravi. izazivanje sudara sa prostom u suzuki 1989. kad je prost " preživija " i posta prvak. sljedeće godine se senna opet zabija u prosta u suzuki... ovi put prost nije " preživija " i senna je posta prvak. ali naravno, o mrtvima sve najbolje i to se zaboravi ali se nikad ne zaboravlja sudar schumija i hilla npr. ako me sječanje ne vara jedan naš komentator je citira sennu (ako je ovo točno... naravno) koji je izjavija da ako je prvi da ga niko ne može preči zadnjih 5 krugova. virujem da je mislija i na one sa npr boljimili bržim bolidima) jer senna se branija i korektno i nekorektno da bi pobjedija. problem je što znajne nisu jabuke pa da stavimo na vagu i vidimo čije su jabuke teše... sennine ili schumijeve mada virujem i da se može izvagati i da schumijeva strana bude teža oni koji tebe nazivaju blatiteljem senne nikad ne bi priznali. jedna bitna stvar je da je sennin put od kartinga do F1 bija neuporedivo lakši od schumijevoga jer je sennin tata bija bogat za razliku od schumijevog koji je svom sinčiću priuštija prvi dičiji karting, a kad je schumi počeja pobjeđivat i prerasta ga nije bilo para za kupit novi od 800 maraka da nije bilo sponzora ko zna što bi bilo sa schumijem. zbog toga se i brzo zaposlija i počeja radit ka auto mehaničar. zato je jedan od najkompletnijih vozača... uvik zna šta nije u redu bolidu i to se sredi ako je moguče jer trkači inžinjer uvik dobija najbolju povratnu informaciju. michael nije počeja glamurozno jer obitelj bez novaca nije glamurozna ali im je sva odricanja nadoknadija svojim pobjedama, titulama... a zaljubljenicima u F1 pružija užitak maestralnim vožnjama oni koji pokušavaju pokušavaju minjat povjest ka da smo u orvelovoj 84. uvik će se trudit i pamtit samo pozitivne strane senne, negirat schumija. ma moga bi pisat do sutra ali... dosta je i ovo.

0

vrijeme pokaze sve. politika Ferrarija je takva da odu skoro svi ljudi iz njega koji su radili skupa sa Schumijem. trenutno su treca momcad u F1 i realno je da nemogu vise od toga. Red-Bull, McLaren i Mercedes GP trenutno rade najbolje posao u F1

0

KERS 2009., DRS 2011. znači KERS godinu prije povratka MS, a DRS kad je već bija tu. i zašto bi neki maldci bili verziraniji u u potrebi tih stvari u odnosu na schumija? pa zar nije lani u monzi schumi pametno i učinkovito koristija KERS kad se branija od lewisa koji ga je napada u DRS zoni i to koliko krugova? upotreba DRS-a je još jednostavnija.. aktiviran u zoni aktivacije i posli nje deaktiviran. misliš da je to toliko komplicirano da se schumi tu gubi i ne može snač? pa i sam kimi te 2 novotarije nije smatra vridnim pažnje prilikom povratka jer je napomenija da je sve skoro isto osim guma i da će se samo na njih trebat priviknut. schumi je bija 2 godine isprid kimija u upotrebi tih gadgeta i valjda ih nije uspija shvatit jer nije to bija njegov ferarri iz zlatnih vrimena? i ovo mi je smišna konstatacija vratio se u mercedes svom odlicnom suradniku brawnu, ali nije bilo vise onog utjecaja koji je imao u ferrariu, nije bilo okolnosti koje su proslavile njihovu prvu suradnju, jednostavno vrijeme ide neumoljivo dalje i stvari se mjenjaju nije bilo više onog uticaja? a ko ga je moga (uticaj) onemogučit? možda samo jedna osoba norbert haug jer sigurno ga nije onemogučija NR koji je tek ove godine ostvarija svoju prvu pobjedu. ili možda i sam RB? zar nije moga odigrat taktički (jer je tu nekad bija mačak) i dovest schumija sezonu da privuče sponzorstva i reklamu svom timu pošto je to bilo ravno ovom potpisu lewisa za MGP (ili tu negdje). kako se MS počeja popravljat (i vožnjom i rezultatima) u 2011. (2010. je bila prilagodba posli pauze) možda su ga pehovi u 2012. trebali odvratit od ostanka u timu ili čak F 1? taman na vrime jer lewisu je isteka ugovor. zašto schumi posli ferarria nije otiša u neku drugu ekipu? toće možda on sam kazat jednog dana (ka i kimi) ali imam jednu paralelu. početkom 90 ih ovde je postojala diskoteka sa nekoliko vrhunskih konobara i recimo vrlo dobrim DJ-om (da se ne hvalim) i vlasnik (ex izbaciač.. znači snagator) je često govorija ko radi za mene ako prestane radit ne smi ič radit u neku drugu diskoteku zašto npr i ferari nije napravija nešto slično sa schumijem.. samo sofisticiranije? kroz neku klauzulu ugovora. ka d završi tamo da će pauzirat izvjesno vrime jer.. ko je največi takmac ferarria u F 1 od davnina? zamisli da je MS u takvoj formi u kojoj je bija i sa svojim mentalitetom doša u McL. kako bi danas izgleda omjer pobjeda u vozačkom i konstruktorskom prvenstvu? u broju pobjeda? u konstruktorskom bi vjerovatno ferarri bija uspješniji i danas (jer su u F 1 od 1950. a McL od 1966.) ali u vozačkom i broju pobjeda bi bilo vrlo gusto jer omjer titula je 15: 12 za ferarri, a pobjeda 219: 180. sve bi to bilo dostižno u par godina. možda nekome ovo izgleda smišno ali rivalitet je neupitan između najstarijih timova F 1. za razliku od tebe koji misliš da se MS nije treba vračat u F 1, a kad se već vratija onda je najbolje da sad ode u mirovinu.. ja mislim da njegov povratak nije greška, greška je odabir mGP za povratak. ne mislim da je najbolje da ode u mirovinu jer siti se nedavne trke di je prvo ima okršaj sa sebom, a posli sa kimijem. o tome su njih dvojica međusobno pričali prije proglašenja pobjednika. na primjedbu seba da je čuja d aj ei on (kimi) ima okršaj sa michaelom kimi je kaza (ako sam dobro čuja.. jer razgovor je bija neslužben) otprilike preša sam ga, preša me i opet sam ga mora preč. on je još uvik tu na šta je kimi mislija? na tu trku? na talent, borbenost, vještinu MS? jer znaš da je lotus dosta bolji od MGP. ako je to kaza kimi koji slovi ka cool i brz vozač ko od nas može mislit da je schumi za mirovinu? da ne spominjem (po Nti put) šta alonso misli o michaelu i njegovoj brzini, umijeću. schumi ima još toliko vatre u sebi.. i psiho fizičke snage da je to za ne vorovat. jedino šta nije ima u ove 3 godine je konkurentan bolid. i zato mislim da mu još nije vrime za kacigu obisit o klin iako je napragu 44. btw kod dolaska michaela si napomenija da više nije bilo onog uticaja, a na kraju komentara napominješ da bi se možda moga vratit ka šef ekipe jer ugleda i utjecaja ima koliko hoce ako je izgubija uticaj u mercedesu kako bi onda ima uticaj ka šef tima u FIA? moje je mišljenje da treba ostat u F 1 po mogučnosti u sauberi (kako se šuškalo o razgovoru njegove menađerice i starog petera) pomoč timu da uđe u gornji dom i onda se povuč sa staze ka šef tima. neče se više borit za titulu ali da nam može priuštit još zadovoljstva i dio svoje čarolije to može. jer talent se nika ne može izgubit/zaboravit. njega imaš ili nemaš i krasi te cili život. samo naučeno se može zaboravit svaka čast onima koji smognu snage i vrimena ovo pročitat ali jbga mora sam

0

šta on ima prozivat rossa? brawn je proda 75 % udjela brawna GP mercedesu, a ON i FRY su zadržali 24,9 % udjela u MGP-u znači i ross i nick su još uvik dilom vlasnici tima. sad jedan djelomični vlasnik po tebi proziva drugoga, a btw fra je kako piše u članku mercedesov generalni direktor za Formulu 1 pa mi se čini po funkciji koju obnaša da bi on treba bit najodgovorniji jer je DIREKTOR. a šta se tiče sinergije.. ako je ross nije uspija nastavit sa schumijem posli toliko godina provedenih zajedno u benettonu i ferarriu ne znam kako će pronač ili postič tu sinergiju sa lewisom kojega prvi put vidi? ako je i postigne koliko će to potrajat i koliko će vrimena proč dok se pokažu prvi vrhunski rezultati? u F 1 malo se šta događa preko noći. desija se npr brawn GP ali to je samo pravilo koje potvrđuje iznimku.

0

ice. na drugom treningu je kapetan izaša da ga publika vidi. zloča je zajebana stvar znaš bolje bi bilo da si uočija da je kapetan na prvom treningu kraj treninga odvozija na intremedia gumama dok su svi vozili na full wet. ne treba se zajebavat sa schumijem na mokroj stazi.. to si več treba naučit odavno. 91 pobjeda, a od toga 20 na MOKROJ stazi

0

MS je starta ka P 2, a alonso ka P 5. u 36. krugu je schumi vodija trku, a u 37. (16 krugova prije kraja trke) je bolid otkaza i sve je bilo završeno. ako je virovat komentatoru (valjda je IB prenosija trku za HRT) urlik ushičenja se prolomija valjda boxom renaulta kad je schumi odusta. znali su i oni da bi titula najvjerovatnije po 8. put završila u rukama kajzera da je ferarri izdrža. iz ovoga je očito da su 2005. gume pobjedile schumija 2006. ga je pobjedija kvar bolida. davat komentar u stilu onoga gori (komentara) je smišno jer je meho samo objasnija scuderri koji veliča fernanda spominjući pobjede nad schumijem zašto se to dogodilo i sa kojim razlogom. nije fernando lud, zna i on zašto se to dogodilo pa vjerovatno i dan danas o kajzeru govori sa velikim respektom.

0

iskreno. taj Jergović me uvijek živcirao. ne pratim F1 predugo, mlad sam. ali schumachera se sjećam. barem iz ferrarijeve ere. kada je došao na HRT sjećam se posebno jedne izlazne emisije, brazil 2009. kada ja Jergović po zavrsetku utrke rekao na upit Marka Šapita da nije moguće dovesti Buttona na pressicu sa prva tri vozaca, koji je kao sto svi znamo zavrsio peti u utrci i osvojio naslov, jer kada je on to probao 1994. sa schumijem, skoro je dobio otkaz. pa se sada pitam jel on ikada u zivotu vidio schumija a kamoli ga vodio sve do sobe za press konferenciju. a za Ivicu, samo rijeci hvale. prijenose formule 1 ne mogu zamisliti bez njega o Novaka. mozete pljuvati po meni i govoriti da su nikakvi, ali eto. odrastao sam uz njih, i bez njih ne mogu.

0

Tu nešto pričate o Alonsu i namještanju jedne utrke, a šta je sa Schumijem i Massom kad mu je bio wing man???

0

evo i mog pogleda na utrku 1. hamilton je odvozio super cijelo vrijeme vodio i zasluzeno pobijedio 2. perez napravio senzaciju dana bravo za checa 3. alonso napravio onako kako samo on zna i odradio lavovski posao 4. massa timski rad iako ga nije tako lako pustio jer kad mu je javljeno da je alonso iza njega kasnio je 12,5 sec za hamijem a kad ga je alonso preticao onda je bila razlika 13 sec 5. kimi ko kimi idemo na sladoled super odradio stvar cijelo vrijeme se borio sa schumijem 6. ajde malo utjehe i za mercedes schumi 6 a rosberg 7 7. zao mi je buttona, webbera i vettela zbog odustajanja kratko i jasno pozzz svima

0

" Mosley me je prvo pokušao lišiti naslova, najprije sa Schumijem, a onda s Alonsom.

0

S druge pak strane, šef Mercedes GP-a Ross Brawn ne dijeli takav entuzijazam sa Schumijem, već je vrlo realan i pripremat će Nicu Rosberga za pohod na titulu.

0

Ja osobno sam mislio da ne bi bila najpametnija stvar da imam njega za momčadskog kolegu, a sada sam pozitivno iznenađen Schumijem.

0

To što nije uspio sa Schumijem, je već neka druga priča

0

scuderria lipo si ti to sve analizira ali. nije mi baš jasno zašto su hamilton i alonso skalu iznad vettla? kako i po čemu se to gleda? po osvojenim prvim startnim mistima? pobjedama u sezoni? osvojenim titulama ili.. po osobnoj objektivnosti? voljenju ili nevoljenju nekog vozača? znači, lako je bit prvak kad imaš najbolji i najbrži bolid? a kako stoji npr sa gumama? ako možda nemaš najbolje gume na najbržem i najboljem bolidu. je li i onda lako bit prvak? kakav i koliko je bija slabiji renault alonsa kad ti tvrdiš da je renault SIGURNO bija slabiji valjda onda i znaš? ma alonso je čudo, zgazija je ferarri sa onim starim schumijem, samo problem je šta uvik zaboravimo kazat ono šta nam ne paše, a u ovom slučaju su to GUME. ferarri je ima ugovor sa bridgestonom i jedini je bolid od velikih vozija na njima par sezona (one male ekipe tipa npr minardi itd), a svi drugi na michelinima koje su bile dominantne. sad. možeš ti reč da gume i nisu neki faktor ali ako pratiš F1 onda znaš da jesu alonso ili hamilton jesu mačci ali su to i vettel, buton, kubica, weber pa i rosberg jr. samo prva dva su agresivnijeg stila pa ti možda zbog toga izgledaju bolji od drugih. btw alonso je bija u mclarenu pa? ima je najbolji bolid pa? osvojija je 2 titule uzastopno pa 5 godina pauze nije lako osvojit 7 titula od toga 2 u inefiornom benettonu (dosta slabijem od renaulta kojim je alonso osvojia 2 titule) i držat sve (ili skoro sve) rekorde u F1. domenicali je u pravu, hamilton je odličan ali su odlični i drugi. samo je pitanje čiji će tim prirediti najbolji bolid u sezoni, usavršavat ga i držati u top formi uz skoro bezprekornu strategiju. a možda je buton največi mačak jer on sam sebi kroji strategiju, a alonsu ili hamiltonu to rade trkači inžinjeri?

0

Ok kuzim da Mclarenu trebaju bodovi ali ovo je smjeno i ponizavajuce za Buttona kojeg smo usporedivali lani s schumijem alonsom hamiltonom itd

0

interesantne teze i pretpostavke imaš... a vjerovatno su skoro pa idealno točne s obzirom da je schumi ima debi u F1 1991. u spa, da je u svojoj drugoj sezoni F1 završija ka trećeplasirani, a senna četvrtoplasirani u mclaren hondi koja je sigurno bila bolja od benettona... očito je da schumi ne bi ima šanse protiv senne. još kad se uzme u obzir da je senna već ima 7 godina iskustva više od schumija (jer sennin debi je bija 1984. u tolemanu) ma sigurno je slučajnost šta je skoro pa rooki schumi te 91. bija bolje plasiran od senne. a zašto misliš da hill nije bija neka konkurencija schumiju? jer ima samo jednu titulu? pa titule i nisu važne kad se priča o senni. on ih ima 3 pa je največi ali kad se npr uspoređuje prost i hill onda je hill papak jer prost ima 4 titule. kad se uspoređuje senna sa 3 i schumi sa 7 titula onda titule ne govore ništa. naravno, omalovažavanje osvojenih titula se objašnjava lošijom konkurencijom u schumijevo vrime... za vrime senne na gridu su bili perfektni vozači od početka do kraja poredka... ali sennna je bija perfektniji i zato je osvaja titule. a da neko nabroji te perfekcjoniste u sennino vrime? pa da znamo. interesantno da osenni u samim superlativima pišu ćesto oni koji su imali par godina kad je on počeja u F1 alikoji su prirodno nadareni da i kroz djeliče snimaka na youtubu shvate njegovu veličinu i kvalitetu njegovih konkurenata. interesantno je i da su timomčići u sennino vrime sazrili do pojavljivanja schumija u F1 i da su trebali naučit više o formuli... veličaju vozače ka hakkinena, montoyu, kimija, alonsa, villeneuvea itd ali podcjenjuju schumijevu konkurenciju. kakav apsurd... jer svi navedeni su se utrkivali sa schumijem (pa i sam senna), a opet nisu bili konkurentni michaelu možda schumaherjezakon neče reč da je ovo šta si ti napisa neistina ali ja ču reč... ovo šta si ti napisa nije istina. statistike su glupe jer nisu na strani " največega " ali da jesu... statistike bi bile zakon i relevantni dokaz da je senna največi i najbolji. te jebene statistike... kako su samo okrutno NEPOBITNE

0

Kad Alonso zavrsi karijeru i podvucemo crtu onda ga mozemo usporediti sa Schumijem po postignutom.

0

Ali ono sto je sada sigurno je da mladji vozaci brisu pod sa Schumijem

Jezikoslovac.com

Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!