Toplo sam se nadala da ce moji buduci potomci imat malo istancaniji ukus i da me nikad nece ic tjerat da gledam srot kao Hannah Montana.
Toplo sam se nadala da ce moji buduci potomci imat malo istancaniji ukus i da me nikad nece ic tjerat da gledam srot kao Hannah Montana.
Ranih devedesetih se nisi mogao maknut nigdje bez da taj srot svira.
joj, meni se cini da ona ocekuje da cemo ju stalno zicati da cuva bebacha.. ali to NIJE dobronamjerno kako se cini nego zato da moze glzmiti kako se ona sad zrtvuje zbog nas. samo-to nece dozivjeti. u krugu 500 m imam 3 vrtica, na 7 - 8 min hodanja jos 2. tako da stvarno nema potrebe da mi netko osim mene cuva dijete-a da to nisu tete iz vrtica. prvenstveno zbog toga sto je njoj njen komfor najvazniji i znam da ce mu/joj trpati da jede kojekakav srot koji ja ne planiram davati (ja ne smatram da djetetu od malena treba pocet davati umjetne secere, kojekakve slatkise i smokice, keksice, itd-nego onda kad ja budem mislila da je vrijeme) a ona smatra da su kroki i kojekakve grickalice sasim fin i pristojan obrok. toga se grozim isto - da ce mi raditi stvari iza ledja. i da ce si uzimati za pravo buljit mi u sise dok bebo bude sisao/la jer je to njeno unuce, pa sta smeta, svoji smo si (svoja sam si ja i sa svojom mamom pa niti meni niti njoj ne pada na pamet da mi ide blejit u sise tako-znam jer je to njoj grozno isto kao i meni)
Ako kupis srot gitaru nece ti zvucat dobro i izgubit ces volju za sviranjem.
a cuj bolje dat vise para pa spavat dosta godina kak treba nego kupit neki srot na kojem se nebus bas naspaval a moral ga bus kroz par godina mjenjat
Tebi i nisu njuskali carinici nego aerodromsko osoblje, a nosis ocito srot koji ni lopovi nece.: p Decku ti takodjer, no on je imao bar nozic.: D Kad dira carina, pa ako te nema za kaj uhapsiti: D, ostavi papir.
Ne, ugled je nikakav zato jer ste srot - ljudi i srot nacija sa svim popovima i moralnim podukama niste kadri proizvest dosta za jesti sami sebi... cekajte deda mraza i pricajte kak ste kulturni narod... tko to vise pusi.
ne smeta meni sto netko slusa doticnog. ali najavljivati srot koncert koncertom godine je apsurdno do krajnjih granica. a srot je koliko god netko tvrdio suprotno... urbanost ovog grada je nazalost mrtva a ovakvi polukoncerti koji (ako uspiju) napuniti vijus su dokaz toga.
znate sto dosta mi je i pensa i svega pensi se nisu puno mjenjali kako su sidneya i malkina, fleurya (sumnjivo da imaju nekoliko godina zaredom top pickove) ali nisam to htio reci pensima druga linija je srot gledao sam postaviu samo malkin je u njoj bio donedavno sykora ali otisao je dalje sada je satan koji nema nikakve koristi, jedini ko zabija u tom klubu su malkin, staaal crosby, gonchar (s plave linije), to sto sam ti napisao neosporavam njegov talent niti se drzim stastistike ali drugacije su situacije igranja hokeja u regularnoj sezoni, playoff ili na olimpijadi to sto je dao gol na olimpijadi je za mene cudo na pocetku krenuo i onda zastao totalno, rekao sam da su on i malkin proveli jako puno vremena na ledu (skoro 40 min prosle u playoffu) zanima koliko ce ove godine provesti na ledu u prosjeku samo da kazem sa zakljuckom ponovo nisam osporavao njegov talent nego je malo nampompano, a ti boolton samo gledaj stastiske onda je po nekim stastistikama dion phaneuf medu najacim branicima a lindstrom mu nije do jaja, a lindstrom ima iskustva koje presudno za svaku situaciju: kava:: kava:
Gustavo nije istina da u hrvatsku dolazi samo srot a da se tu u EU prodaju isti proizvodi bolje kvalitete.
I ja sam tako otiso u setnju jer je laptop skoro letio kroz prozor:) Sad sam taj srot ugasio pa bi trebalo biti sve ok:) (barem sto se njega tice)
joj dize mi se kosa na glavi prvo zbog krvi koju ne mogu gledati a moram zbog krvavica drugo zbog posla kojeg je preko glave sva mascoba brrr e od svega jos kobase nemoj preslane daj manje papra i sve tako a ja djecu navikla na ljuto i papreno tako moram dva posla a kisa sve zaserucka ako ce i sutra padati eto opet muke ma samo da to skinem sa dnevnoga reda jedino sto uistinu volim je becki zagrebacki narocito znate li vi koju pasminu sa samim krmenadlima i sniclekima mam to nabavim pa nek dever ima manje posla ionako nista jadan nesmije doktor zabranio masno dakle cvarci 0 bodova da me ubijete nisam vegetarijanac a kakove sam srece i mrkva bi plakala da ju cupam preostaje mi konzum i ostale velike trgo. kuce al nikad meso nije bilo fino kao ono domace jednom sam cijeli rucak bacila jer sam iz gavrilovica kupila mljeveno meso moji bi me ubili da sam im to stavila na stol em je miris (koji miris) em se pokeljilo kao da sam stavila oho ljepila ma jeli su tjesto taj dan e i kako bi koncetrat bio dobar domace se hrani kuruzom a koncetrat se koristi dok su mali kasnije sve manje a najzad ni malo sam srot i pilici domaci su kao dukat zuti bez crne kosti takav nacin hranjenja oduzima puno vremena i duze traje ali se u konacnici isplati e dobra vremena a kako vidim jos selo ima snagu cak se i vlada mora sa selom pozabaviti nedaj boze da nam propadne turizam na selu se da debelo unovciti samo sto bi im ja dodala bazene welnes jahanje polo i sve nove stvari koje prolaze osim golf terena zauzima previse prostora a malo ljudi eto dokle stigoh od svinjokolje sve bi ja to debelo naplatila turistima selo moje ljepse od pariza lijepo izdaleka jos ljepse izbliza
Kukuriku je srot.... bla bla kvoc kvoc...
Nepotrebno reci da je izabrao trenutak i totalno krivu pjesmu (neki rnb srot) namjestajuci svoju majicu na kojoj se kricavo isticao zeleni list kanabisa.
Imam evo3D i zavrna obrada tog mobitela je faking kaos nemres mi rec da je to bio flagship, mobitel krcka, skripi, prvi mi je imao stuck piksel, kamera je zesci srot, zvucnici i slusalice neupotrebljivi do custom ROMa (dakle mob ne cujes u džepu lol), gorilla glass koji je pun sitnih ogrebotinica (pazim na to i motorola defy je imala jos losiji tretman pa niti jednu nije imala), boja mi se zgulila nakon mjesec dana po rubovima. a glede nove serije, pa kaj nie oneX imao ono sranje sa kucistem, pa je pritiskalo displej, kaj nema oneS (ili koji vec) ono sranje sa interferencijom pa podivlja i nonstop pritisce home button cijena. medju najskupljjima su
Moze biti 16 A prenapuhano, i Codegen napajanja jesu srot, ali da daje 2 A na 12 V nema sanse.
makar martin ima i pravo kad kaze da aldi ima dobar odnos novca i kvalitete... ako znas odabrati sto je jestivo i sto je srot.. napr. chianti im je svojevremeno bio dobar i ne preskup.. hoffer nije tako " bogat " kvalitetnim proizvodima makar je isti vlasnik.. vjerojatno prilagoden trzistu slabije kupovne moci.. ako i kada dode u hrvatsku, biti ce prilagoden hrvatskoj kupovnoj moci, sto danas znaci da nema nikakve potrebe da dolazi... osim ako mu javno iskazana zelja ne posluzi kao " prijetnja " pri dogovaranju kompromisa za recimo sloveniju.. sto se ne smije, naravno, alise itekako dogada..
Das massi srot od guma i kazes mu da je nesposoban.
Sto je jos zalosnije da pojedinci nisu nista naucili u zivotu i nevide dalje od nosa j... e mi se i za Amere i Ruse, sto mene brine je svijet koji stvaramo sa raznim kretenima kojima je u interesu da vladaju uzmu sto valja a obicnim ljudima sirom svijeta ostavlaju srot zar to nije istina
Koja bi budala da 1500 kn, za taj srot, imas novu xperiu x10, 100 x bolji od tog sranja
Zasto se napr, zakon o skolstvu mijenjao na losije pa smo na nivou drzave odobroli izdavanje udzbenika koji kao imaju neku suglasnot ministarstva no vecina je srot a nema ni ujednacen program pa je vrlo upitno kako raditi jedinstven ispit za malu ili veliku maturu kad nisu ni ucili isto? kako je moguce da ima vise hrvatskih povijesti i vise hrvatskih knjizevnih jezika?
Njemacka drzava uskace sa " poklonom " od 2500 Eura svakom tko svoj stari auto da u " srot " i kupi novi.
Preslusao sam Kayneve albume tako da nebrini, sto se mene tice to je srot.
tambura/tambure su divni instrumenti koji mogu stvarati divnu glazbu a to sto se prezentiraju kroz ove nase nazovi tamburase je druga strana price ali se to svakako ne naziva narodnom glazbom nego srot glazbom sviranom na tamburi/tamburama.
Moj srot je prije tri godine kosto oko 600, a tad je bio low end), cijena jest malo visoka, ovo je jako nova gama uređaja i uskoro ce se i to stabilizirat.
ma covjece to je onako intimno za mene. u biti ne slusam glasno niti mogu radi djece, ali nikada nisam ni nabijao. samo hocu fini zvuk da mi izlazi kad si pustim glazbu. stvarno je vrijeme da zamijenim ovaj srot. znaci moze?
A kad ti isti jadni Kinezi, Tajvanci i Indijci proizvedu iste stvari pod svojim imenom - tada su one u nasim ocima - srot.
Zašto se ne bi uz današnje PC-e i LAN-ove razmišljalo o distribuiranom sustavu, a ne nekakvom centraliziranom sustavu na glavnom serveru.Pa evo razmisljam ja, ali badave je to kaj ja ovdje piskaram o besplatnom cluster softwareu kad su skvadri na " Ve-mill " i " HG srot " PC-kantama i. NET " platformi " to spanska sela
retardi nemate pojma o tamburi kao narodnom instrumentu zato ni ne komentirajte. onaj srot sto se vrti po televiziji je srot, gazde, slavonija bend i ostali samo koriste tambure na vrlo krivi nacin. tambura je mnogo vise. jedan svijetli primjer http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/kultura/glazba/prvi_u_svijetu_studira_tamburu_-_u_americi/default.aspx
Tako ti je to kad instaliras srot: D Ali ovo za gifove mi je zakon.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com