📱 Nova mobilna igra – igra slaganja riječi!
Preuzmi s Google Play 🎯

zamolija značenje i sinonimi

  • Sinonimi i slične riječi za zamolija, kao i primjeri u rečenici

SINONIMI I SLIČNE RIJEČI

  • molija (0.80)
  • zamolia (0.79)
  • upozorija (0.75)
  • molia (0.72)
  • natira (0.72)
  • pozdravija (0.71)
  • zagrlija (0.70)
  • nagovorija (0.69)
  • pofalija (0.69)
  • svitova (0.69)
  • zamolil (0.68)
  • pohvalija (0.68)
  • pripozna (0.67)
  • pustija (0.66)
  • tužija (0.65)
  • najidija (0.65)
  • razveselija (0.65)
  • tokalo (0.65)
  • savjetova (0.65)
  • cijenija (0.64)
  • Napomena: u zagradi je koeficijent sličnosti (sličnost s zadanim pojmom) nakon obrade pomoću AI.

PRIMJERI U REČENICAMA

0

Onda ovaj zamolija Maršića da napiše koje slovo da ga spasi.

0

KLJAKA, Lipo sam te zamolija da se uvatiš bagmintona.

0

Evo Gurija me zamolija da prenesem njegovo pismo posjetiteljima bloga:

0

Pa ga je zamolija da moli za ' onoga ' da more ostat ovdje dok ne prohoda.

0

Kad mi je dopizdilo lipo san ih zamolija da napuste bolnički krug i da zaborave di je.

0

maleš, krme izdajničko - krme koje bi nam valjalo zlata... ako bi nas fino zamolija i ispriča se, potpisa da će dvigodine odat po splitu u majici s natpisom ' a jesam glup brale '... je krma, al bi nam valja

0

Blink dvi stvari su interesantne 1. tvoj komentar 3.3 je duži od moga 3.1.1 i 2. tvoja statistika je duža od moje za razliku od tebe (koji me moliš da ne odgovorim maratonski) meni nije bilo teško pročitat šta si napisa iako mi je sve poznato. ako misliš da je lako ostvarit P 1 (i pobjedit) nije mi jasno zašto to i drugi ne urade? ne navijam za seba ali je već iritantno ovo omalovažavanje njegovog talenta i uspjeha. pa neče drugi vozači bit bolji ako se njega i njegove rezultate podcjenjuje. e upravo zbog toga sam iznija podatke (statistike kako ih ti nazivaš) da MOŽDA neki shvate koliki je uspjeh 3 X osvojit titulu sa 25 godina. među največih 8 vozača je već sad po broju osvojenih naslova, a ipak za mnoge ne spada u društvo lewisa, kimija ili alonsa mada je po nekim parametrima već sa bolji od njih u povjesti F 1 iako je mlađi od svih (od kimija ka najstarijeg od navedene trojice npr čak 8 godina, a ima 2 titule više). i ne, nisam shvatija šta je forumaš sf3007 želija kazat, vidiš da neki osporavaju njegove rezultate jer on po njima još nije dostojan da bude među navedenom trojkom koja je postigla manje od njega. ako to nije osporavanje ne znam šta je. moga bi ti još ponešto kazat ali zamolija si me da odgovor ne bude maratonski pa

0

Ja bi ovim putem zamolija sud da ga puste jer ovaj narod treba vođu koji ima viziju, glumu i zna obečati čuda.

0

Reka san joj da ne mogu ovi čas i zamolija je neka dođe za dvi-tri ure reć ima li kakvih novosti.

0

E da vrag nebi mirova jerbo nije se njega smilo stavit van snage jedan dan ti mene i kompanja Don Ivo zamoli da bili mogli doc rano u jutro na misu u svetega Nikole jerbo je bija niki svetac pa ka bice mu gužva i nece moc sve sam obavit........ bog mu da pokoj bija je dobar covik........ a mi ka mi a ca ceš kad nas je eto vec zamolija a ajmo mu to ucinit........

0

Kako su bandovi koji su tribali nastupiti nakon njih odbili nastupit, organizator je zamolija Cream da popune nastalu rupetinu.

0

EUJanez - pozdravija te gradonaćelnik Maribora i zamolija da mu doneseš cigarete u pržun.Istina u " uljuđenoj europskoj " državi pržuni su ka hoteli sa 1 zvjezdicom ali ipak pržuni.Ako ti je daleko uzmi Patriu i Janše da brže dodješ do pržuna.I još nešto, bilo je zabavno prošli vikend sa Mojcama na hrvatskon moru.Puno lipo.

0

Da bi nan pokaza koliko smo u krivu priša je jednon dami pozamašna stasa i zamolija je za ples.

0

Tako ga je posjetila Vedrana Zelalija, zamjenica trogirskog gradonačelnika, koja je cara zamolila da Trogiru pomogne da sagradi još jedan most do Čiova, Joško Berket, gradonačelnik Kaštela zamolija je cara da im pomogne u izgradnji kanalizacijskog sustava.

0

I tako sam se ja jedno jutro diga i nisam ima pojma kako da tražim Boga pa sam piva onu pismu od Čorbe " Ako te ima pomozi mi Bože, duša mi je tako umorna. " Nekoliko dana kasnije sam zamolija Boga da mi oprosti sve moje grijehe i zbilja sam povjerova u Krista i da je sve šta piše u Bibliji istina.

0

To bi eto zamolija moje Hajduke prave, jer dices meni brale mUlcu a jos Zagorcu j vat sve zivo, a nemas Boga mu naseg pojma... VOLIN HAJDUK, SRCEN I TILOM, SVE ZA HAJDUKA, ali da se ne ZABORAVE RANE DEVEDESETE... MI SMO HRVATI Uvik-zaUvik 19 TH50

0

Škiljo, lipo san te zamolija da me ne spominješ, slijedeći put će ti bit drukčiji odgoor od ovoga danas.

0

da ponovin: šta se mene tiče uveja bi pravilo da kad god hajduk kupi beka da mu plaću isplaćuju solidarno svi treneri iz omladinskog pogona. sad bi zamolija sve one šta su gadili jozinovića da me nauče zašto je stojanović bolji. ja očito ne razumin balun pa to ne vidin. i zašto je bolje da igra vršajević nego neki momak od 16 - 17 godina?

0

Zamolija san ga da se ne ponaša ka cigo iz onoga vica kad mu je mali pa u govna, pa je pita ženu oćemo da ga peremo ili da pravimo novog?

0

Ja san ih zamolija za pomoć.

0

Ja bi te zamolija ako već želimo civilizirano polemizirat da to nebude tendenciozno.

0

Predstavija san se na kraj putovanja i zamolija za izjavu, a ona se sva smela.

0

Lipo se ka ljudi pozdravili, i ja san ga zamolija da mi dopusti da prohodam.

0

došao sam, kao i svaki vikend do tada, po porciju kvalitetnog (insert rekalama za ribar crni) vinca vincacaj crnog ribara: (u market u varoši.nakon obavljene kupovine vidno zadovoljan krenuo sam prema rivi kršiti zakon i picukati po starom običaju vikend pijanaca.. hm utorkom... da čuo sam priče o njima ali nisu mi do tog dana bile ništa doli običnih pričica kojima dokoličari, ispičuture, raspikuće, i neradnici.. kao ja krate vrime.zamišljajući u sebi kako bi to uopće đaner (narkoman) vampir trebao izgledati smijem se sam sa sobom i podižem pogled prekinut iznenadnim upadom tj upitom-mrate ej, imaš dvi naku, ej..? naravno, pomislih, napad žicanjem na tvoje zadnje dvi kune ko uvik.. ili ne.nestalo mi je sve na ribara i retardiranu falšu colu.iznija sam svoju problematiku spodobi koja je stajala isprid mene ili radije lelujala naprid nazad pokušavajući ostati na mistu i hineći " normalu ". vani je bilo poštenih 4 - 5 iznad nule ali njemu nije previše smetalo hladnjikavo vrime jer je bija obućen u obični šuškavac ispod kojeg je virila majca nekog nogometnog kluba i naravno loto trenerka.ispijenog pogleda, vidno iznerviran što nije uspija užicati, nabacija je neki polu osmjeh u djeliću kojega sam uhvatio pogledom lijevi dosta razvijen očnjak.. koji sam više viđao u psa nego u ljudi.naravno da sam ga primjetio kad razmišljam cilim putem do grada o đanerima vampirima i ostalim ubber šizofrenim bitnim stvarima.javio sam se još nekoj silueti koju poznam i viđam po varoši i nastavija napokon prema cilju - ugodnoj čaši vina sa ekipom. da, eh naravno bez greške sve je bilo na razini ugodnog utorka na rivi.čaša vina, čaša razgovora, čaša smija i svak svojoj kući.hard core rekli bi naši stari hehehe. kud bi išao nego kroz varoš.. jednom sam dobro rekao da mi je varoš matični kvart ali da se idem doma odmoriti-što je i blizu istine ako uzmemo u obzir vremenski razmjer mojih lutanja po gradu i vrimena koje provodim u kući.da, sad opet idem kući i usput onako pripit i sa prikrivenim smješkom pregledavam ostake kaosa koje pijanci ostavljaju iza sebe, od boca, razbijenog stakla, plastičnih vričica pa do razno raznih kutija cigareta, limenki i sličnog materijala bilo je tu svega, starih novina, patika.. patika? par starih diadora patika virija iza visoke zelene kante.ništa tu nebi bilo čudno da ove nisu bile na vlasniku koji je ležao duboko uronjen u masnilo crnih vriča iz obližnjih fast food bistroa.zastao sam na trenutak i uočio onu istu loto trenirku na onoj sivoj eminenciji ranije ove večeri.. varoš je bila neobično pusta i tiha, čak malo previše tiha iako je bio utorak, tj srida ako je sad 04 i 25 po mom satu koji je kupljen u nekom velikom trgovačkom lancu ali usprkos tome nije nikad kasnio.nisam previše razmišljao što ću uraditi.pokuša san probuditi tipa koji kako se činilo ipak disao.pokušao sam ga izvuči iz gadosti i ljige u kojoj se nalazija.napokon sam mu izvuka glavu i posjeo ga sa strane kante.lice, osim što je bilo tipično đanersko i zasrano različitim smećem, imalo je nekakvu nijansu ljubičastila laganog ili je to bilo u mojim očima koje su pomalo još plivale u crnom ribaru.da stvar bude još gora liku je u desnoj ruci visila zabijena šprica.odlučio sam se svega riješiti i posisti tipa na stolicu obližnjeg kafića i eventualno pozvati nekog ili potražiti neku pomoć, bilo kakvu pomoć.kad sam ga uhvatija oko struka očekiva san da ću lomiti kičmu od tereta ali imao sam osječaj da dižem plastičnu vriču od dvi kile kruva.pomislio sam da je to malo previše lagano čak i za đanera koji su uglavnom kost i koža.nisam previše s tim razbija glavu.postavija sam ga na stolicu.glava mu je zakljucala na obližnje staklo u kojem sam vidija svoj bljedunavi alkoličarski odraz, ljubičaste podočnjake i usne ljubičaste od bojila kupovnih " kvalitetnih ispod stolnih vina " nešto mi je falilo u cijeloj slici i nije mi ulazilo u glavu ali mi je dolazilo slabo od tolikog buljenja u iskrivljeni odraz samoga sebe koji je u stvarnosti ionako bio dovoljno sikrivljen.otišao sam do ugla i odmah naišao na poznatu osobu s kojom rado uživam tekuće opijate.ukratko sam mu rekao o čemu se radi te ga zamolija da na mobitel dozove pomoć.ja naravno nisam ni pomislio na svoj mobitel.. ali da ionako mu je baterija krepala.otišli smo natrag do onog nesretnika da odlučimo što ćemo.jedini problem koji smo zatekli kad smo došli je taj što ga uopće nije bilo.na podu je bila samo šprica koju je koristija. nakon dovikivanja i tražnja po varoši zaključili smo da nas je spasija brige i posla i otišli smo prema kući.kad smo se proljudikali i zapalili duvan, dva razišli smo se. meni je ostalo još dobrih 25 min do kuće.sam sa sobom svatko razmišlja pa sam i ja prolazija cilu tu situaciju u glavi koja se odvijala malo prije u varoši.blesave situacije pomislija san i prevrta to sve po glavi.došao sam do parka koji je po danu vrlo zelen i zanimljiv prizor i po noći bi bija da neki kreteni nisu polupali pet od šest rasvjetnih lampa.moram se negdi popišati zaključija san.imao sam i što poslije toliko vinarenja. u trenutku dok sam se olakšavao dobio sam jezivkast osjećaj da me netko potapša po ramenima te sam se naglo trgnuo u čudu ali naravno da nije bilo nikoga.osupnut završija sam dotad ugodno pišanje.začudo kad sam nastavio svoj beskrajan put doma osjeća san se nekako otežanim iako sam se olakšao kako se kaže.. pripisao sam to svom dosta teškom kožnjaku, motorki kako je odmila zovemo.teturao sam prema onoj jedinoj lampi koja je izbjegla sudbinu svih ostalih.park je bio zimski tih i spokojan sa tupim šumom vitra u visokim krošnjama starih hrastova-bura pomislih.odlučio sam se još jednom pozabaviti onim svojim odrazom u staklu onog šminkerskog kafića.da bilo je tu nešto jezivo ali nisam sam sebi toliko jeziv, mislim, nisam ni prekrasan ali nešto me tu kopalo osim mog okorjelog umornog lika.nešto je falilo na toj slici, na tom odrazu.falija je lik koji je sidija na stolici na koju sam ga ja postavio i koji se polovicom tjela naslanjao na staklo i kasnije isparija kad sam se vratija sa pomoći.. da to nisu oni alkoholni filmovi o kojima sam toliko sluša? nadam se da nisu jer mi psihoza pored svega mog čemera i jada ne treba u životu.ali opet pokušavam sebi racinalono objasniti stvar i naravno zdravom pameti zaključujem da može biti optička varka ili jednostavno crni ribar u koji ko zna što ne stavljaju.

0

mibi28 @ bravo stari, skinija san one stare slike ali bi te zamolija da staviš još ako imaš tih starih slika.

0

torca ug Komentirano: 30. lipanj 2013. 19:57 DRUZE LAKI i ja san jedan od onih 50 - ak sto je HAJDUK navelo ka vjeru.. pitaj doktora baluna, da nebi ispalo da seren:) a i reci ce ti sto san ga zamolija kad bude u mogucnosti mi ispuniti zelju.. lip pozz

0

Skužajte, zamolija bi vas koju kunu sitnoga, ako imate.

0

Moran ti reći da je krivo te bi te zamolija da ispraviš.

0

biće šjor Zanetti zamolija mulce da kalaju malo

0

zamolija bi ovog anonimca sta se ovako sprda sa hajdukom da mi posalje svoje podatke na PP, pa da mu mogu uplatiti ovu sumu na njegov racun... ovo mislim ozbiljno... i nemoj sada govorit da ti oces novce od hajduka iz principa.... ti oces svoje novce i dobit ces ih.. poozzz

Jezikoslovac.com

Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!