Jer Milanović je izabran na čelo SDPa, a onako lip a mlad a zgodan a crn a plavook, ajmeeee
Jer Milanović je izabran na čelo SDPa, a onako lip a mlad a zgodan a crn a plavook, ajmeeee
no al ajde da je sam razred, učitelji... al onda opet kak bude mi falil taj naš hodnik pa oni pogledi na hodnicima.. ajmeeee pa kaj budem ja? ja budem se svako malo vraćala tam stajati na hodnik.. a daaaaj. kolko mrzim te babe tamo na hodniku tolko budu mi falile i sve do sad mi je bila onak zajebancija al sad, sad kad mi je sve tak blizu onda si mislim da ne budem mogla bez osnovne, da bude mi tak falila da ah:) i ona muzika čovječe, svaki dan kroz cijelu godinu isti cd al supač kaj.. i to mi bude falilo... i sad čujem da budu neki razredi išli na izletić neki svi skupa, a mi? a mi smo budale:) eh. al ajde recimo da pređemo preko toga... eh, da. onda ima problem zvan Tilly Billy.. bumo mi i dalje tak supač kak do sad il bude si ona našla novo društvo u gimnaziji, a Mimač i ja (ako bog da skupa) tam di već budemo išle.. kak budeee? ajmeee.. a to me naviše muči.. kaj ak Tilly više ne bude? a ja bi htjela se jos družiti s njom:) ona je supač.
Mamma miaaaa, 3 cm... pa rodit ću tek popodne... ajmeeee... a ja bi to tik-tak.
zadnjih me dana wata ' nostalgija za maturalcem, za shpanjolskom i za swim onim shto se tamo dogadjalo... jaaaako, jaaaako... zhelim opet ich, al to je narawno nemoguche a tak bi htjela josh barem jednom swe to prozhiwit i swe to widjet... jutro tog dana kad smo trebali krenit (26.9.2005.) nisam htjela ich, ono nikako, nema shanse... al kad sam doshla tamo... ajmeeee meni, na kraju se nisam htjela wratit u osijek, strashno bilo mi je tak dobro... tak super, sawrsheno... fenomenalno, neznam ni sama kojim bi rijechima to opisala... ma kakaw osijek i owo owdje, treba tamo otich i swe to widjet i prozhiwit ima jedna pjesma koja me podsjecha na maturalac i swe to, tu sam pjesmu slushala cijelim jebenim putem i josh tamo... neznam zashto, dobro serem, znam al nije bitno stawit chu wam ' ' neke ' ' slike da ih widite... u sljedechim postowima kakaw je tamo zhiwot, i owak po danu i po nochi (o tom da i ne pricham), ajme meni al et, swe shto je lijepo kratko traje tak i to... jebiga, takaw je zhiwot... al to je definitiwno najboljih 10 dana mog zhiwota... imash para, izadjesh wan kad hochesh, wratish se u hotel kad hochesh, niko ti nisht ne sere, imash para, pijem, pushish, jebe ti se... yoooy, to je zhiwot da mogu tak cijeli zhiwot... aaaaaaaa pa jebesh mi swe, skupit chu si jednom hrpu para i otich tamo... e pa hochu oke, nechu wishe o tom, sam ' chu se na kraju izbedirat... shmrc, wech jesam...
S radošću se prisjećam svojih tinejdžerskih dana baš s razlogom što su prošli.Ni sam neznaš što bi sa sobom, opterećen si izgledom, prijateljima, profesori te tlače u školi a ocjene su katastrofa.Dođeš doma pilaju te starci sa svime i svačime a dečko iz C razreda te jednostavno ne primjećuje AJMEEEE Tada se rađa buntovnik.Bunilica protiv svega što stoji, hoda i diše.
aha da. jučer smo bile mimač, tilly i ja u vožnji.. hihih.. prvo se našle kod pošte i onda počelo grmit ovo ono.. i otišle mi do dućana kaj si tilly kupi čokojadice.. khm.. da. i kaj je tam bilo? hehe.. mi čekamo tilly ono negde pol sata.. i doleti ona van i počne se derati: daj neka baba tam prvo dajte mi ovo pa onda još ovo.. pa još dvajst deka ovoga, onda joj ova tam veli kaj joj je i to fino i na akciji pa onda još to hoće pa si je onda još uzimala mljeko pol sata.. jaaaj glupa baba - a neki deda sedi v autu i sluša i dok je tilly završila on onak s tim glasom (haha..) veli: ta baba je moja žena. - ahahahhaa.. ajmeeee kak smo se smijali lol pa da. onda je kiško već mal padal pa smo bile kod tilly.
Ajmeeee " spomenika slovenskog znanja i podmorničarske tradicije " J te ne yna setko je ovdin vise lud Hrvati oli Slovenci.
Jedan dan uđem ja u lift i vidim tu fancy penzićku: " Jooooj kak si ti meni zgodna... A i smršavila si... fakat si se proljepšala. " Onda da ne ostane na tome, odmah me prisjeti mojih dana s kilom više " Ma znaš... bolje ti je ovak.. Ono nije bilo lijepo a sad baš imaš lijepu figuru... ". Ajmeeee
Bude si pustila šampanjca da joj izlječi rane: D ajmeeee ko bi reko.
U tom trenutku se ugasi svijetlo.... i baš na tom katu je utičnica razbijena, ajmeeee..... I ništa, tu se na brzinu pozdravimo, jer je bilo glupo stati u mraku i čakulati, tako da na brzinu izmjenimo par riječi i pozdravimo se......
Kao prvo Simi veliki pozzzz i pusa: -))))... a ti Izgubljeni, dali ti znaš koju si antireklamu napravio našem turizmu i Ministarstvu turizma???... pa čemu svi oni silni sajmovi cilu zimu po svjetskim metropolama, čemu tone podijeljenog materijala, prospekata, tur.brošura u Munchenu, Stutgartu, Berlinu, Antwerpenu, Utrechtu, Leipcigu, Dublinu itd.. čak je i onaj useless Bajs naučio izrecitirati par rečenica po strenđerskim jezicima, a ti tako??.. pa sad će ova divna i krasna plavuša svim frendicama u Dojčlandu reći da su Kroaten šlehte ficker.. i onda će sve te frendice to prenijeti drugim frendicama.. i iduću sezonu ćeš na plaži imati 13 penzićka za barenje.. jer će sve divne mlade Dojčšprehige Madchen odlepršati na Urlaub i easy sex u konkurentske nam zemlje, pa će umjesto oriđinal Kroejšan galebova sheviti Grci, Talijani, Crnogorci, Å panjolci, Portugalci.. ajmeeee Izgubljeni... anyway, šta nisi pozvao kojeg kolegu galeba da ti pomogne, kad si vidio da se rampa ne diže??.. dok ti nemožeš, mogao bi on itd... (just being honest:))))))) 05.09.2008., 15:47:43)
Dodjem u srednju, zaskoce me profe, ucenici, ajmeeee sto si ti lijepaaaaaa....: eek: Nisam se naglo proljepsala kad sam upisala srednju.
Znojim se od srama, jer mislim si mislim Ajmeeee, sad će ona koja uđe za mnom misliti - vidje pičke nepismene, balkanske, nije znala ni vodu potegnuti...
Ajmeeee kako dobro buahahahaha majčin sine ahahaha citron protiv skorbuta
E moj Ivane, rado bi ja išla s vama... znaš i sam da mi je sa tobom i ZET-ovcima uvijek fenomenalno, ali... ja sam svoj cijeli godišnji prolongirala za tjedan dana zbog Našičke Varganijade i moji doma debelo p... e i kad bi im rekla da sutra ne putujemo... ajmeeee.... strah me je i pomisliti.
Jedva čekam proljeće i ljeto i " Zovu nas ulice idemo na, na polje potpetice zvec, zveckaju... " Mene je udarilo proljeće, ajmeeee
Ajmeeee šta sam ja sve tu našla. Ä itala sam sve po redu od 8. marta na dalje, pa stara moja ti trebaš pisati naše domaće sapunice.
ajmeeee, Jumbo, ti me uvijek nasmiješ, kad na kraju dana lud od svega dođem malo vidit što ima na mreži,,,, e, kad bi svit tako razmišlja ko ti, ma di bi nam bio kraj, evo podržavam Jumbov prijedlog,,,, al malo me zbunjuje ovdje svako malo neki termin, dobar sex, fantastičan sex,,, ma ljudi moji što je vama dobar sex, kako uopće mislite da znate jel dobar, možda je upravo očajan, a mislite kako je dobar,,, evo vam to malo za noćno razmišljanje, i budite mi sretni i veseli....
Grdelinu a vidis da je moguce Koji je ovo sprd, majko Bozja ovo nigdi nema na cilom svitu a i taj degen koji je uzea tu djecju sprdalicu, moga je vidit da je djindja.. ajmeee i ajmeeee ma ko tako im i treba eee ovo triba pisat, kako si sposobni hahhahahahahaahahahaa koji cerek eto ko nan sidi u foteljama, vannnn sa tom stokom sitnog zuba Jbt., zg hhhhahaaahahahahahaahhahaaaaaaahahhahaha sami lumeni tamo ajjjj caaa pameti ima bit da su svi ovde na ' necemu ' pa ne znaju sta je crno a sta bilo Ajme ajmeeeee
Nakon obilne vecere ipak je bilo mista i za peceni marshmallows (ajmeeee svitu sta je to dobro) BBQ Marshmallows Moj neuspio pokusaj da zaminim moj jedan peceni marshmallows za 4 polupecena (ne mos vise ni dite od 5 ipo godina zafrkat) Moderan nacin zalivanja bakinog cvica
A mi vičemo: " Ajmeeee klijenti " U odnosima s javnošću uobičajeno je postalo da svi, ako ne svakoga, onda barem svakog drugog dana, nešto viču, luduju i živčane...
Ajmeeee, moja stara škola i škola moje majke, a nadam se i škola moga sina
i saće se svi utiravat učitejici u gujicu... ajmeeee koji perverzni razred hahahahahahaa
ajmeeee... daj mi reci, kad je to takav SUPER skok (udaja) jel ima kakve šanse da te se klonira pa da i mene dopadne jedan takav lumen na kojeg ću doskočiti da riješim sve svoje probleme... jer pretpostavljam da ti to jesi
P. S. (11.11. 07:45) Ajmeeee koje vrijeme, a kad pomislim da sam jučer bio na suncu i pijuckao kavu na rivi bez jakne i sl.: (
Hahaha je je.... ajme a ja ti sad udaram po domaćoj panceti (bez kruva jerbo pazim na liniju) i musolini.... ajmeeee
Bogu dušu... Bog je neće.... ajmeeee....
Skoro sam ulovila buket hehe ali bolje da nisam jer je podvezicu ulovio barjaktar koji se napio i izvađao takve gluposti da je to bilo sa umrijet od smijeha... ajmeeee totalni looom
A zašto?? haha... u petak kad sam gledala Tree Hill, ajmeeee Nathan i Haley i Lucas i Brooke su se pomirili (inače se na tak nešto nikad ne bi rasplakala al sad... hm...) da drugi dan sam se rasplakala opet kad sam gledala snimljeni Tree Hill-na istu scenu... onda sam već stvarno pomislila da neš ne štima samnom... a treći put danas kad sam isto gledala neki božićni film... stvarno nisam normalna
Kad su se malo umirili Marko je Marijanu dao znak očima da pogleda prema vratima, ups ajmeeee šta je Marijane, nisam sestra Ana ali nisam ni čudovište da me se tako uplašiš.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com