I uz taj dio strajka sam srcem i dusom (iako... provedba je zakazala. mislim da nisu smjeli primiti djecu u skolu)
I uz taj dio strajka sam srcem i dusom (iako... provedba je zakazala. mislim da nisu smjeli primiti djecu u skolu)
Tjesi se, price o torcidi na podrucju kvarnera su smisne.. osim geografski raba, koji se osjeca dusom i tijelom u dalmaciji.. sto po i meni je..
ma ne bjeze svi, milanovic ima prisne odnose s manolicem, boljkovcem i jos onako par starih ubojica iz titovog vremena koje skoro cijeli sabor akceptira a to znaci ostajemo ne samo tijelom nego i dusom na balkanu: D
Zato je nasa svijest identicna s nasom dusom.
pir: raj mar: da to nije utopija gdje te ceka deset djevojaka ili mladica spremni da te sluze i maze i paze a ti lijen ko ponjava to nije zeleni pasnjak na kojem konjima ganjas bivole niti je mjesto gdje su svi sa krilima i sluze jednoga niti je postolje za trofeje to je dimenzija u kojoj citas misli telepatski teleportiras se s kraja na kraj gdje ima mjesta za razlicite jer na marsu ne zive samo ljudi vec dapace imamo konfederaciju tisuce vrsta i posjetitelje sa drugih galaksija koje se sa nama odnose kako i zasluzuje rasa koja je dosegnula zvjezde ne puzimo kao mravi niti nas vode zakoni zla niti smo podlozni zivotinjskim instinktima nase gene nosimo kroz citav svemir bez straha od virusa i mjesamo se sa drugima u potpunoj ravnotezi ljubavi i razumjevanja genom koji potjece od Boga jer on je stvorenjima dao dusu potpuno je cist i svjetlo izvire iz njega jer dusa je dosegnula izvor i ne zamara se prolaznoscu niti trenutnim tjelom koje posjedujemo dusa posjeduje tjelo a ne tjelo dusu kako je to u slucaju na zemlji covjek je zaboravio izvor i udaljio se od njega nasao krivca u duhu i bjezi od vlastite odgovornosti na izbor koji je sam izabrao zaborav to mu je trebalo jer je uplasen i jer ga sram sebe trazi u drugima opravdanje vlastite zloce i hrani svoj ego materijom koja mu treba sluziti ali koja je u osnovi necista nazalost taj plod je uistinu necist i tko ga jede umire tj. zaboravi takova je matrica vase duse treba zaborav da bi grijesila opet i opet to vodi do ratova i smrti nasilja i pokolja gladi i katastrofa vodi vas zelja i strasti zloca i nize pohote kupate se u blatu od krvi i suza oni koji vas vode kao ovce na klanje ustvari vas prinose svome egu borbe koje vodite u smradu i balegi slavite kao pobjede mac i otrov razorno oruzje imate i koristite se njime kao kruhom svagdasnjim pljujete na vlastitu djecu i roditelje zbog grama droge koja vas vodi u zaborav o istini da ste cisto i nepatvoreno zlo niste u stanju suociti se sa sobom sa svojom dusom i zato ste prokleti a sa vama i svi oni koje Bog salje iz svoje dimenzije da vam pomazu da se probudite njima je to prokletstvo jaram a vama dika slavite sve sto je necisto i volite sve sto je iz tame i tama ce vas progutati nema spasa za one sto se ne promjene iz dubine duse i dusu ne ociste vatrom a vatra dolazi
Druga stvar je ovo sto pise Smarti s cim se dusom i tjlom slazem.
Vidis, izgleda da je psihijatrijom druga stvar - ona je jedina prirodna znanost danas koja se zaista bavi dusom - iako dosta psihijatara ima drugacije poglede.
Jedan sam od onih koji je imao srecu da svjesno, dusom i tijelom dozivi prijeratno Sarajevo.
Zaista bilo je tocno tako mi ovo sad uopce ne govorimo zato kaj scenaristi nisu mogli smisliti nekaj tako jednostavno ko sto je operacija ociju nek su bili tolko retardni da su izmislili ovakvo deus - ex - machina rjesenje. " I za kraj dodajem da mi SD: TOS fale svim mojim srcem i dusom i zelim ih opet gledat i smijat se njihovom nevjerojatnom crapinessu koji me na trenutke tjerao da se valjam po podu od smijeha.
I jos jedan drugi Cirenac, koji je takode pomogao dusom i srcem.
I danas me ti nazivas prodanom dusom i sugeriras da sam JA zvao Hrvate ustase.
LJudi su prvo ljudska bica, individue sa jednistvenom dusom i bez spola pa tek onda zene, muskarci, hemafroditi, transexualci itd. itd....
ja sam zaljubljena u zivot i ljubav i namjeravam taj dan proslaviti najbolje kako mogu ali ne bi lose dosla koja cokolada.... ili sladoled... ili plisani medvjedic:) ili jednostavno - osmijeh.... pusa... topao pogled...:) to meni znace vise od icega. to je komunikacija dusom:))))
Pa jer su isti manijaci (kriminalci i u doba jednoumlja i u doba bezumlja, kao Manolic i kompanija) ostali na pozicijama vlasti i ne dopustaju da se konstituira Sud povijesti na kojemu bi njegove zrtve mogle dusom odahnuti a on ici tamo gdje ga posalje savjest svijeta na racun njegovih zlodjela.
Pa imajte malo postovanja i prema nepusacima a ako se ne varam htjeli bi i u Evropu pa izvolite gospodo, u Evropi zakon donesen i sproveden vec pred dvije godine i nisu ni pomislili na potpisivanje i pobunu, to samo neki seljaci u Ogulinu zele ukinut taj zakon ali necete nikad uspjet.Vi ste tijelom u Hrvatskoj a dusom ste teski Balkanci i trebat ce vam jos dugo da udete u Evropu i priviknete se na evropski zivot.
VUKZO.... Islam je na ove prostore dosao prije 600 godina, a svi znamo da je turska vojska boravila u srbiji skoro 500 godina.... tako da to pitanje postavi sebi, jer tvoji preci su Turci, turski vojnici koji su imali pravo prve bracne noci i spavali sa srpkinjama i sijali turske gene sirom srbije, tako da je danas 75 % srba u srbiji crne kose, tamnijeg tena... agresivni i temperamentni, bas kao i cistokrvni Turci... tako da je 75 % srba u srbiji u stvari turskog porijekla.... pa zar se ne zale srbi da im se Sulejman uselio u domove, da su srpska zena i djeca poludjeli za Sulejmanom... to je prirodan gena koje je nemoguce potisnuti.... a ja cak i da sam juce bio recimo Madjar katolik, i danas presao na Islam, ja sam musliman srcem i dusom, kao i svi ashabi Muhammeda a. s. koji su prije primanja Islama bili nevjernici... hocu reci, nebitno ko si bio i sta si bio, niti kada si primio Islam, ako si ga primio srcem i dusom, jer se Islam samo tako i prima, nikako nasilno jer Kur an tako propisuje...
postoji nekoliko srodnih dusa covjek naide na njih nadu se zajedno i zive, rstu, preplicu se... kao sto je vjestac rekao, nista na svijetu ne stoji, sve sto se ne krece - mrtvo je tako i mi i nasa srodna dusa, zivimo svoje zivote, malo zajednicke malo svoje radimo dobre i lose poteze i snosimo posljedice istih:) kad smo zajedno sa svojom srodnom dusom znamo to, osjecamo
Veceras se molim Boze tebi dusom svom pomozi ljudima i svijetu tom.
Ljubavi moja jedina, izmirujes me u snovima gdje daljine ne postoje U vjetru sto mojom dusom struji olujna si snaga i vladar svim morima Pomices u meni kamene otoke i u njihove se uvale zalijeces uzdasima Kad zakoracim u nepregledne dubine hladnog i beskonacnog svemira Ti me docekujes ljubavi moja jedina i u tebi jedinoj prepoznajem zvijezde
Budimo svom dusom dio naseg hrvatskog naroda budimo razumni, slozni i SPREMNI
Kada se moji uzdasi zateknu iznad tebe, pa te tijelom, kao svoju ljubavnicu prihvatim, svaka ce se tvoja pora u meni otvoriti, a ti ces nestati opijena u izmaglici mojih ruku i kao probudjena svjetlost, odjekivati mojom dusom.
Umijece je slusati sto drugi govori, i stvarno cuti sto zeli reci, i pustiti um neka se malo odmori, i slusati dusom.
za mene je bit meditacije utisavanje uma, dakle postizanje jednog takvog stanja u kojemu ne postoje misli. znam da zvuci nemoguce i kazu da covjek ne moze da ne misli bla bla, nije tocno kada udjes u to stanje bez misli ti se zapravo poistovjecujes sa svojim " ja ", sa svojom dusom... to je prava meditacija.
[ Tito i ja je film sa dusom
Ja ne ljubim usnama vec dusom, i ne krijem osjecaje svoje, da te stvarno duso volim nek ti kaze srce moje...
Cesto imamo prilike cuti za nekoga kako kaze da je nasao svoju srodnu dusu, ili ljudi kazu da su potrazi za srodnom dusom, da bi je zeljeli pronaci, mene zanima sto vi mislite o srodnim dusama, postoje li one, mozemo li ih imati vise od jedne, jeli nuzno da ih sretnemo za ovog zivota?
hallo93 09. Travanj 2008. 13:08:32 Jasno mi je da su obitelji tuzile ali mi nije jasno tko je nagovorio velikog vatrogasca i covjeka Mirka Juriceva da defakto tuzi sam sebe jer upravo on je zapovjednik koji je odobrio slanje svojih ljudi na teren medu kojima je bio i Ante kojeg mi je bila cast poznavat jer je bio vatrogasac dusom i tilom.
Nas narod je sjedilacki narod i ima neusporediva iskustva u samoobrambenom ratu hrvatski narod svom dusom osjeca svog bogomdanog vodju zdrav seljacki razum.
Salisbury ide prema svom kraju iako svom dusom zelimo da sta duze traje.
Da bi se prihvatilo Joe Cockera ne samo kao koncertnu atrakciju nego kao muzicara koji je cijelom dusom I tjelom zivio tu muziku, tribamo krenit is pocetka.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com