Da se odma razumimo, ka, mi smo pronašli pare u rupi, a mlađa braća oružje u travi kraj vrtića i da nije bilo nas ko zna kako bi se sve okrenilo.
Da se odma razumimo, ka, mi smo pronašli pare u rupi, a mlađa braća oružje u travi kraj vrtića i da nije bilo nas ko zna kako bi se sve okrenilo.
Je li to moje nezadovoljstvo zato što je okrenilo na jugo oli ima veze s romanon ča san čita?
Sve se u balunu okrenilo naopako, pa i Brazil
Koliko posto je bilo koji politicar ispunio predizbornih obecanja, koliko ih se okrenilo u suprotnom smijeru nakon izbora.
Sve se okrenilo za 180 stupnjeva
SISI zar je i tebe Baltazar naguzija pa ti se sve okrenilo naopako.
Na trecoj slici pronadite majmunce Igra navecer i jutarnji dorucak uz palacinke - Okrenite se da vas slikam, vicem ja a ovo dvoje dice se okrenilo, iskezilo i nastavilo hodat
Tito je bio vise nego castan suvremenik, ali od njega se ne zivi, tribalo je slusat sta je on govorija i niki problema ne bi bilo-sad je gotovo.. skrenili smo s puta.. nema niki problema, ljudi seru po Kerumu, a Kerum je slusa Tita i radija u Iraqu za Yugoslavensku firmu, vozija bager za Yugovinu, nije on kriv sta je pucanstvo okrenilo plocu i danas nece Srbe za zetove,, nije Kerum zaj Yugovinu nego mi Yugoslaveni, samo smo tili vidit kako ce to sve ispast... hebi ga, hebi nas radoznale.... bice bolje.. hahahaha....
Jadni moj Hajduce kako se sve okrenilo protiv tebe, a jos bi tili Hajduka iz 70 th.
Anasu se prošle sezone još uvik pljeskalo iako nije igra ništa bolje nego jučer... u međuvrimenu se sve okrenilo, ljudi nisu slipi...
Na početku je cila novosadska dvorana skandirala Ubij Hrvata, a onda se sve okrenilo.
Barbara ulazi iza njega, ali klizla joj ruka u detalju, čuja se krik, sve je stalo, pogledi lete put gore, pad nije izgleda lipo, okrenilo je leđima put stine, ali na svu sriću Barbara izlazi iz smjera bez posljedica.
Suđenje je bilo kontra RNK-a, sve se okrenilo, slučajno, jel; -).
pozz svima.. ovdje sam prvi puta... i prošla sam, vjerovatno kao mnoge ovdje..... dolazila sam kući... a on šuti... nema komunikacije, inače sam po prirodi jako vesela.. i obožavam komunicirati i družiti se... a to mi je jako falilo... ili kada nešto kažem on me lagano odbije, non stop igrao na netu neke igrice..... ja strpljivo čekala da završi a onda opet ništa, lagano odj.... a onda jednog dana ga dočekala sa pričom da sam upoznala jednog lika i da mi se jako sviđa i da mi je jako ugodno komunicirati sa njim... i da se bojim da, pošto je kod nas rutina da ne bi preraslo u nešto...... a u njemu kao da se okrenilo nešto, zagrlio me i od onda druga priča, mislim nije baš da pričamo 23 sata na dan, ali ipak se promjenio,,,, kaže da je shvatio da me može izgubiti, čak su mu i suzne oči bile......
Godine loših izbora struke i i preplačenih igrača su srozali ugled kluba i sada kada se dotaklo dno okrenilo se mladim igračima sa pogledom na svijetliju budućnost.
Dobro, nije više hladno jer okrenilo je (ima nekoliko dana) na jugo, ali bilo je masu zima.
.. jednom davno voljela sam te.. bila sam mlada.. bojala sam se.. cinilo se lakse ostaviti te.. mlado-ludo.. ne kazu bezveze.. ona je uz tebe sedam godina.. iako me boli ta istina.. s tobom je u dobrim i losim danima.. ja sam svoje provela uz krivog covjeka.... neznam dal ' me boli ili raduje.. kazu da zenio nikad nisi se.. kazu da beskrajno si me voljeo.. kazu nisi me preboljeo.. a ja bih sada sve drugacije.. al ' zivotne reprize jos ne postoje.. sada sve se skroz promjenilo.. kolo srece se okrenilo.. da te volim znam da vjerovat je tesko.. jer za tebe ja sam sada roba s greskom..
A i svaki HDZ-ovac je ispao govno jer unatoč tome što je dr. Ivo lopov i oni su to bili i lizali su mu guzicu dok se nije okrenilo protiv njega, sad kad je on govno sad su mu svi okrenili leđa, to pokazuje kakvi su ljudi
opet je jučer proba tandem zadnjih veznih Lima - Avdo... i vidia da to ne sliči na ništa, pogotovo Avdo... njega se ne smi žrtvovat radi popune sredine... i to je Mišo sinoć vidia nakon 5 minuti, rezultat, Franko nazad, Avdo naprid desno, Giga malo prema sredini i ajmo, sve se okrenilo...
e zgrozila san se jedan dan kad san vidila kako neki svrco od profesora mlati ucenike.. obicno moraju klecat po 80 min i onda ih tuku sa stapom - - - jaaaaako debelin po dlanovima... muske znaju tuc i po guzici... grozno mi je to vidit stvarno se neki od tih profesora izivljavaju na dici... a ipak ne kuzin ni dicu - - - - znaju da ce dobit po repu ako ne napisu zadacu i opet to ne naprave.... ma, svi su malo caknuti u tom pogledu:))) druga stvar koja mi je prismisna je da tu vrime uopce ne postoji... npr. sat triba pocet u 10, al oni se ne zure sa zvonom.. tako nekad zvone u 10 i 10, nekad u 10 i 20:))) kad san dolazila tu srila san jednog svecenika koji je cili dan ceka mladence prid crkvom... vjencanje je tribalo pocet u 10 h ujutro, a mlada se pojavila tek u 6 popodne:)))) odma su me upozorili da je ovde sve polepole - - - - polako, polako... nema zurbe ni kasnjenja.. kad god dodjes, dobrodosa si::))) ovo bi bilo super za mene s obziron da ja uvik kasnin, al ovde mi se sve okrenilo... svako jutro ustajen prije 7 h...:) i NIKAD ne kasnin:)))) cak san postala vrlo uzorna.... svaki dan ucin svahili, al bome nije lagan.... pocela san i pricat tj. provaljivat gluposti... npr. tila san rec da volin voce (Ninapenda matunda), a ja san rekla jedno krivo slovo i ispalo je da volin magarce (ninapenda mapunda):)))) i tako svaki dan provalin neku glupost..... al bar pokusavan... evo sad moran ic... javin se nekon drugon zgodon..
jbt led jos ce ispast da san bojs, ali u pm sta niko nista ne rqazumi pa okrenilo in se leda (valjda) zato sta ih zadnjih 13 miseci (da ne kazen godina) boli kurac, i nisu vas se nikako sitili, i falili (hvalili) su publiku od kunu i onda se odma isli ulizat... i lipo ste in pokazali da to tako ne ide... stvarno ispada da niko nista ne razumi kad triba nesto razumit...
A onda je se nešto okrenilo, umisto da počnemo popuštat, stvarali smo pomalo razliku i to zahvaljujući svim igračima koji su ulazili u igru...
Nije ni prošlo dana, da se kako potucalo il ' nazlabalo nije okrenilo kod starca Petra, da se s njim oproba na pameti.
I jos jedna crtica Jucer san obasa masu kafica za pogledat drugo poluvrime Hajduka 80 % kafica ti je u 4 ure okrenilo na Real - Barca Na kraju san gleda u Supersporta gori kraj Albatrosa Na 3 od 4 televizije Real a na jednu Hajduk...
Jutros je bila neka juzina, a popodne okrenilo na buru.
Ako bi u Evropi stvorili uvijete da ovih 14 pa i 20 milijuna ljudi dobije posao i da zaradjuje to bi okrenilo ekonomiju, to bi stvorilo preduvijete za rast ppotrosnje i ekonomski boljitak.
a onda se u tri utakmice sve okrenilo
Po dobrom starom običaju svakog ovdašnjeg društva završili su u Arbunu, di se za njih okrenilo 10 janjaca i jedno tele.
Njemu je odrišija vitar brod i okrenilo ga popriko pa uvatilo žuljati od porat.
Što se tiče financiranja Dinama po meni su se institucije previše zaletile što je mlin okrenilo na Mamićevu stranu i opet se po tko zna koji put uspio izvući.
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com