📱 Nova mobilna igra – igra slaganja riječi!
Preuzmi s Google Play 🎯

okrenilo značenje i sinonimi

  • Sinonimi i slične riječi za okrenilo, kao i primjeri u rečenici

SINONIMI I SLIČNE RIJEČI

  • okrenulo (0.66)
  • okriće (0.61)
  • preokrenulo (0.60)
  • izokrenulo (0.59)
  • okrenija (0.58)
  • zamrzlo (0.58)
  • krenilo (0.56)
  • zakotrljalo (0.56)
  • prominilo (0.56)
  • prašilo (0.53)
  • urotilo (0.53)
  • uskomešalo (0.53)
  • okretalo (0.52)
  • okrenia (0.51)
  • razvodnilo (0.51)
  • srusilo (0.51)
  • stisalo (0.51)
  • razvedrilo (0.51)
  • okrenulo naglavačke (0.50)
  • okrenila (0.50)
  • Napomena: u zagradi je koeficijent sličnosti (sličnost s zadanim pojmom) nakon obrade pomoću AI.

PRIMJERI U REČENICAMA

0

Da se odma razumimo, ka, mi smo pronašli pare u rupi, a mlađa braća oružje u travi kraj vrtića i da nije bilo nas ko zna kako bi se sve okrenilo.

0

Je li to moje nezadovoljstvo zato što je okrenilo na jugo oli ima veze s romanon ča san čita?

0

Sve se u balunu okrenilo naopako, pa i Brazil

0

Koliko posto je bilo koji politicar ispunio predizbornih obecanja, koliko ih se okrenilo u suprotnom smijeru nakon izbora.

0

Sve se okrenilo za 180 stupnjeva

0

SISI zar je i tebe Baltazar naguzija pa ti se sve okrenilo naopako.

0

Na trecoj slici pronadite majmunce Igra navecer i jutarnji dorucak uz palacinke - Okrenite se da vas slikam, vicem ja a ovo dvoje dice se okrenilo, iskezilo i nastavilo hodat

0

Tito je bio vise nego castan suvremenik, ali od njega se ne zivi, tribalo je slusat sta je on govorija i niki problema ne bi bilo-sad je gotovo.. skrenili smo s puta.. nema niki problema, ljudi seru po Kerumu, a Kerum je slusa Tita i radija u Iraqu za Yugoslavensku firmu, vozija bager za Yugovinu, nije on kriv sta je pucanstvo okrenilo plocu i danas nece Srbe za zetove,, nije Kerum zaj Yugovinu nego mi Yugoslaveni, samo smo tili vidit kako ce to sve ispast... hebi ga, hebi nas radoznale.... bice bolje.. hahahaha....

0

Jadni moj Hajduce kako se sve okrenilo protiv tebe, a jos bi tili Hajduka iz 70 th.

0

Anasu se prošle sezone još uvik pljeskalo iako nije igra ništa bolje nego jučer... u međuvrimenu se sve okrenilo, ljudi nisu slipi...

0

Na početku je cila novosadska dvorana skandirala Ubij Hrvata, a onda se sve okrenilo.

0

Barbara ulazi iza njega, ali klizla joj ruka u detalju, čuja se krik, sve je stalo, pogledi lete put gore, pad nije izgleda lipo, okrenilo je leđima put stine, ali na svu sriću Barbara izlazi iz smjera bez posljedica.

0

Suđenje je bilo kontra RNK-a, sve se okrenilo, slučajno, jel; -).

0

pozz svima.. ovdje sam prvi puta... i prošla sam, vjerovatno kao mnoge ovdje..... dolazila sam kući... a on šuti... nema komunikacije, inače sam po prirodi jako vesela.. i obožavam komunicirati i družiti se... a to mi je jako falilo... ili kada nešto kažem on me lagano odbije, non stop igrao na netu neke igrice..... ja strpljivo čekala da završi a onda opet ništa, lagano odj.... a onda jednog dana ga dočekala sa pričom da sam upoznala jednog lika i da mi se jako sviđa i da mi je jako ugodno komunicirati sa njim... i da se bojim da, pošto je kod nas rutina da ne bi preraslo u nešto...... a u njemu kao da se okrenilo nešto, zagrlio me i od onda druga priča, mislim nije baš da pričamo 23 sata na dan, ali ipak se promjenio,,,, kaže da je shvatio da me može izgubiti, čak su mu i suzne oči bile......

0

Godine loših izbora struke i i preplačenih igrača su srozali ugled kluba i sada kada se dotaklo dno okrenilo se mladim igračima sa pogledom na svijetliju budućnost.

0

Dobro, nije više hladno jer okrenilo je (ima nekoliko dana) na jugo, ali bilo je masu zima.

0

.. jednom davno voljela sam te.. bila sam mlada.. bojala sam se.. cinilo se lakse ostaviti te.. mlado-ludo.. ne kazu bezveze.. ona je uz tebe sedam godina.. iako me boli ta istina.. s tobom je u dobrim i losim danima.. ja sam svoje provela uz krivog covjeka.... neznam dal ' me boli ili raduje.. kazu da zenio nikad nisi se.. kazu da beskrajno si me voljeo.. kazu nisi me preboljeo.. a ja bih sada sve drugacije.. al ' zivotne reprize jos ne postoje.. sada sve se skroz promjenilo.. kolo srece se okrenilo.. da te volim znam da vjerovat je tesko.. jer za tebe ja sam sada roba s greskom..

0

A i svaki HDZ-ovac je ispao govno jer unatoč tome što je dr. Ivo lopov i oni su to bili i lizali su mu guzicu dok se nije okrenilo protiv njega, sad kad je on govno sad su mu svi okrenili leđa, to pokazuje kakvi su ljudi

0

opet je jučer proba tandem zadnjih veznih Lima - Avdo... i vidia da to ne sliči na ništa, pogotovo Avdo... njega se ne smi žrtvovat radi popune sredine... i to je Mišo sinoć vidia nakon 5 minuti, rezultat, Franko nazad, Avdo naprid desno, Giga malo prema sredini i ajmo, sve se okrenilo...

0

e zgrozila san se jedan dan kad san vidila kako neki svrco od profesora mlati ucenike.. obicno moraju klecat po 80 min i onda ih tuku sa stapom - - - jaaaaako debelin po dlanovima... muske znaju tuc i po guzici... grozno mi je to vidit stvarno se neki od tih profesora izivljavaju na dici... a ipak ne kuzin ni dicu - - - - znaju da ce dobit po repu ako ne napisu zadacu i opet to ne naprave.... ma, svi su malo caknuti u tom pogledu:))) druga stvar koja mi je prismisna je da tu vrime uopce ne postoji... npr. sat triba pocet u 10, al oni se ne zure sa zvonom.. tako nekad zvone u 10 i 10, nekad u 10 i 20:))) kad san dolazila tu srila san jednog svecenika koji je cili dan ceka mladence prid crkvom... vjencanje je tribalo pocet u 10 h ujutro, a mlada se pojavila tek u 6 popodne:)))) odma su me upozorili da je ovde sve polepole - - - - polako, polako... nema zurbe ni kasnjenja.. kad god dodjes, dobrodosa si::))) ovo bi bilo super za mene s obziron da ja uvik kasnin, al ovde mi se sve okrenilo... svako jutro ustajen prije 7 h...:) i NIKAD ne kasnin:)))) cak san postala vrlo uzorna.... svaki dan ucin svahili, al bome nije lagan.... pocela san i pricat tj. provaljivat gluposti... npr. tila san rec da volin voce (Ninapenda matunda), a ja san rekla jedno krivo slovo i ispalo je da volin magarce (ninapenda mapunda):)))) i tako svaki dan provalin neku glupost..... al bar pokusavan... evo sad moran ic... javin se nekon drugon zgodon..

0

jbt led jos ce ispast da san bojs, ali u pm sta niko nista ne rqazumi pa okrenilo in se leda (valjda) zato sta ih zadnjih 13 miseci (da ne kazen godina) boli kurac, i nisu vas se nikako sitili, i falili (hvalili) su publiku od kunu i onda se odma isli ulizat... i lipo ste in pokazali da to tako ne ide... stvarno ispada da niko nista ne razumi kad triba nesto razumit...

0

A onda je se nešto okrenilo, umisto da počnemo popuštat, stvarali smo pomalo razliku i to zahvaljujući svim igračima koji su ulazili u igru...

0

Nije ni prošlo dana, da se kako potucalo il ' nazlabalo nije okrenilo kod starca Petra, da se s njim oproba na pameti.

0

I jos jedna crtica Jucer san obasa masu kafica za pogledat drugo poluvrime Hajduka 80 % kafica ti je u 4 ure okrenilo na Real - Barca Na kraju san gleda u Supersporta gori kraj Albatrosa Na 3 od 4 televizije Real a na jednu Hajduk...

0

Jutros je bila neka juzina, a popodne okrenilo na buru.

0

Ako bi u Evropi stvorili uvijete da ovih 14 pa i 20 milijuna ljudi dobije posao i da zaradjuje to bi okrenilo ekonomiju, to bi stvorilo preduvijete za rast ppotrosnje i ekonomski boljitak.

0

a onda se u tri utakmice sve okrenilo

0

Po dobrom starom običaju svakog ovdašnjeg društva završili su u Arbunu, di se za njih okrenilo 10 janjaca i jedno tele.

0

Njemu je odrišija vitar brod i okrenilo ga popriko pa uvatilo žuljati od porat.

0

Što se tiče financiranja Dinama po meni su se institucije previše zaletile što je mlin okrenilo na Mamićevu stranu i opet se po tko zna koji put uspio izvući.

Jezikoslovac.com

Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!