nisu nam suci krivi.. to za bacanja stoji ali nismo zbog toga izgubili. jednostavno nismo imali organizaciju igre skoro cilu utakmicu.. do kraja treće četvrtine jedino je travis bija dovznamenkast s time da je on nemilo forsira ostali niko nisu igrali.. nije da nisu tili nego ih jednostavno nije ima ko posložiti, onaj allen je sve samo ne play posli je toni dobro odradija posa, ima je dosta dobrih asistencija i baš u tom periodu smo se i približili tj vratili u utakmicu. tada je i krasić uša i izvuka malo. jebiga, nije bilo još snage za dokrajčiti posa ali činjenica je da moramo nešto prominiti jer ovako ne ide.. onaj kaštropil je teža panjina a vrbanc mora popričat sa trenerom malo i sa samim sobom. on ako ne dobije 3 napada loptu odma je slab u glavi i onda čim dobije pokuša zabiti ali ako ne uspije iz prva dva puta gotov je. neznan jeste primjetili, ali u četvrtoj četvrtini je dobro zaiskrilo između njega i nazora, ko je bija na utakmici moga je to viditi.. uglavnon, činjenica je da neke stvari u ekipi očito ne štimaju i to triba što prije rješiti jer ovako nećemo daleko