tony 18. Srpanj 2008. 17:22:05 ma nije bitno kako ce se zvati, samo da je sto dalje od politike i od politikanstva te da su pod njom sve vatrogasne ekipe, postrojbe, organizacije, udruge, to jest sve moguce snage. ali posto to jos unas nece tako bez politike zazivjeti onda nam je svejedno pod kime smo samo molimo Boga da se vise nikad ne ponovi prosla godina. ma mozemo mi protestirati, komentirati koliko god hocemo ali kako politika rece tako ce nam biti. jado je ali je to stvarnost