Vi naime ne mozete ziviti u miru s drugima, sve morate asimilirati.
Vi naime ne mozete ziviti u miru s drugima, sve morate asimilirati.
E onda ste se probudili, e sad HDZ pomalo ne valja, lopovi ovo ono, nema posla nemoze se ziviti.
sudac, prije 880 d 10 h Katicu ti vozacima autobusa ne dajes placu, pa jel ti znas kad oni voze o cemu razmisljaju o cesti i putnicima ili o tome kad ces im dati placu i dice posuditi dok se ti smilujes da im imaju dica i zena od cega ziviti, i kazu onda kad se desi pizdaija da je kriv vozac ljudi moji triba vozeceve sefove razapeti kad se desi pizdarija jer su oni krivci najveci; Kupuj ti buseve nove vozaci ce ti mukte voziti, a i ova drzava je u kurcu triba u kriminal i gotovo a za po godine ce i poticaj davati za to kako je krenulo
ali eto i aerikanci su ukinuli smrtnu pa nazalost ti ce monstrumi i dalje moci ziviti a mozda i dalje ubijati
Pa kese se oni imaju 5 placa ako ne i vise i to kolike pa poslje toliko penzija mogu ziviti poslje i u Dubaju da se uopste nemoraju zamarati za par hiljada kuna.Avi sto ste ih birali jabi vam jos vise uzeo i poskupijo samo za tu GLUPOST sto ste napravili
Da - Otvori restoran u imotskom a nema posla za prezivit plati troskove i porez a inspekcije ti za vratom svaki dan, nemaš nekog poticaja i onda moras odusti - neka otvori kolovrat pa ce vidit jel se more ziviti pod vakim usloviman.
reicu bija si neko vrime pisa objektivno.... steta sta si opet poceja pisati ove placene clanke.... razumim te moras i ti od necega ziviti...
Toga je sve vise, a steta jer ruku na srce ovo je za sad najbolja drzava na svijetu za ziviti, i iako se ne slazem s kapitalizmom on ovdije funkcionira prilicno dobro.
Nemoze kod nas narod dobro ziviti akonije u strahu.
dok sam u skveru radija vidija sam obicne skale na kojima pise made in turkye.. da turcin moze napravit jeftinije skale, i donit ih ovamo, nego ja, 5 km od zeljezare i 7 km od skvera, ma ljudi to je samo korupcija to je samo da skver propadne, namjerno ga se unistava.. nacin za unistit skver je taj da se sve vise firmi otvara i zaposljava radnike iz skvera a da skver sve manje ljudi ima i da isti, u sve manjem broju, grade brod godinu dana.. pa dvi.. pa da se grade sve manji brodovi.. pa da se na kraju skver ugasi zbog nedostatka radnika i volje za radom bas tog posla.. ova recesija je sprijecila gomilu firmi da kupuju brodove.. a more jede dosadasnje brodove, neizbjezno.. brodova ce za koju godinu falit, gomila i ko bude ima skverove bit ce gazda ali mi ih necemo imat.. bacit cemo ih u smece.. mukte.. svi skverski gubici su kradje i sav taj novac se zna ko ga je i kako ukra moze se vratit dobar dio.. uzimanjem, ili prodajom imovine odgovornih.. evo u danasnjoj slobodnoj pise da je hdz reketarija kutlu, kutle javno govori.. pitamo se kako politicari imaju, i od cega?? od gubitaka, minusa i nelikvidnosti.. a da ja ukradem, zatvorili bi me bez trepnit, i uzeli sve.. red je da se jednom dogovore dalmatinske zupanije i proglase regiju.. uzmu si ovlasti, da ih se iz zagreba vise ne moze upropastavati.. da si sami donose zakone i pravila po kojima ce ziviti i raditi a da ih iz zagreba mogu iskljucivo lovit za kriminal.. ali samo ako ce bit uredno obesteceni ako kriminala nema, ili spor predugo traje.. ti nesritni skverovi, su zagrebacka firma, sjediste joj je u zagrebu.. a " baustela u splitu, ili drugdi.. uglavnom, u splitu imamo nered organiziran iz zagreba.. da je iz splita organiziran, mozda bi isto bija nered.. ali bi bija posteniji nered.. postenije bi bilo ako propadnemo sami nego da nas drugi upropasti.. nek nose u mp3 i potpore i sanacije, i kooperante i uprave, ali i poreze s brodogradnjom je drzava u debelom plusu iako tvrdi da ih svako malo sanira to sanira kooperante, i uprave.. nek im u zagrebu apetite namiruju.. njemci iste (losije) brodove grade za 5 puta vece novce, i opstaju i gazda zaradjuje, i poreze naplacuju.. i za isto " svjetsko trziste ", samo njima netko ne ukrade 5/6, zaradjenog.. nek uzmu i dugove, politicke uprave su ih napravile.. pa onda nek zaborave da skverovi postoje.. ostaje cinjenica da je politika isisala milijarde eura iz ove drzave i da taj novac fali.. da smo do sada svicarska mogli bit.. a krivci vise ne zele milijune.. imaju toliko da im je to danas sitnis..
Na suhu ne more nijedna ziviti
kako vas nije sramota napadati ove psihicki bolesne ljude (pedere, lezbe).... kao da je njima drago sta su se takvi rodili.... i sta sa tim moraju ziviti cili zivot.... triba im pomoci, a ne ih gadjati kamenjem i vridjati...
ziviti demokraciju je uvazavati i tuđa misljenja, ziviti demokraciju nije na uvrede i psovanja odgovarat istom mjerom, zivjeti demokraciju je prihvatiti da ima osoba koji drugcije razmisljaju nego vi.
Racunica je jednostavna, ako jedan Sabornik ima placu od 15, 20, 25 tisuca kuna, sto je pristojno za ziviti, sto bi trebao svaki Hrvat da mjesecno zaraduje, Kao je moguce da su se nakrali toga bogatsva, znaci treba sve politcare pitati sa kojim novcem i kako su oni taj luksuz zaradili???
iskreno, ne znam sta jos uvik radis s njim: ne zna: on te ne voli dovoljno, i nije spreman samostalno ziviti ni sam sa sobom a kamoli s tobom, njemu je dobro i kod roditelja i tako ce uvik i bit. bizi od njega, to ti je moj savjet.
To im je jedini cilj a nije ih briga za Splitskim skverom i kako ce ostala vecina ziviti.
Da bog da cili poluotok iselili i od njega napravili las vegas, puna mi je kapa tih likova sto zive na poluotoku, pa koja to budala more ziviti na poluotoku placati svaki dan parking, traziti parking svaki dan po uru vrimena i kad nadju parking onda tegliti stvari po poluotoku i u stanove koji nemaju liftove, hahaha koji likovi.A iselite te likove i napravite pabove restorane hotele, sve za zabavu, a vama sto zivite na poluotoku kad se preselite tek ce te onda skuziti gust zivljenja, hahaha
opce je poznato i splicanima i zadranima i ostalima da su: nasilno ponasanje, arogancija i primitivizam opce sibenske karakteristike... sad odvajat jednoga od ostalih.... glupost... to prkno izmedju ZD i ST nije ni zasluzilo bolje nego sta im i je... koji je njma k, uvik nekog vraga zale, imaju dva nacionalna parka i neznaju ipak ziviti..... ka da majmunu dades grumen zlata - baci ga u bunar pa se zali na opakog susjeda
Ljudi ostavite se vise tog nacionalizma, i pocnite normalno ziviti.
Caco i od čega će ziviti?
pa, da. volim nove ljude upoznavati i sa njima se druziti... to je uvijek jako... hm, ljekovito:) evo ako dodjem ziviti ikad u zg mozda vam se budem pridruzila u druzenjima.: D
Dao je jasnu poruku onima, koji borbu Hrvatskog naroda, ziviti ljudskim zivotom u svojoj Drzavi Hrvatskoj, osudise da je ta borba Udruzeni zlocinacki podhvat
Ruza ce uskoro biti zaklana a sise odrezane pa na gradele, ustashka khurvecina ne smi ziviti duze od djurdjevdana
Ako oces promisliti, a u Splitu to nije uobicajena praksa, jer sta bi " najbolji i najpametniji " morali misliti, kada mogu ziviti od - plivanja i blebetanja.
evola potpisujen svaku ric ni ja nisan kupija dionicu iz slicnih uvjerenja ali dozvoli momcima, izborili su se i prikazali inicijativu pa su time i zasluzili neku osobnu korist ma kakva ona bila, osobno ako se vodi ljubavlju moga je ici s manje od 18 iljada kuna misecno ako je do sada moga ziviti sa placon salterskog radnika u T-coma grad ce nakon pretvorbe zasigurno biti vecinski vlasnik ali i onda je moguca potpuna privatizacija ako ovi mladici uspiju privuci nekog velikog sponzora kao sto su npr oni turci ali glavni problem je sto KK Zadar trenutno nema nikakvo zaleđe, omladinski pogon je u rasulu, dica 2000 godiste gube od vrsnjaka iz Splita 70 razlike dajmo im mira.. njihov argument je da su kupili dionicu sto vecina ljudi nije napravilo i oni su time veci zaljubljenici i navijaci. ali moraju razumiti da klub nije zatvoreni forum ljubitelja kosarke.
Stvar je u tome da bi ja napravila projekt dala zahtjev za gradjevinsku dozvolu za dizanje jos dva ili jedan kat, ali posto su mi rekli da se u Bijama ceka gradjevinska dozvola oko godinu dana mislila sam osposobiti prizemlje za ziviti.
sjajna ideja nema sto. samo cu rec da sam i ja tocno tako to zamislio. kad mi je bilo 18. prije nego sam odslusao predavanja, prije nego sam iti 1 dan radio s turistima, prije nego sam pravo obruca. ostavite se i hostela i luksuznih sadrzaja na poluotoku. poanata je turizma uvik bila da ides viditi drugo mjesto, drugi grad, drugu kulturu. ako neces viditi kako ljudi u tm gradu zive (bez obzira gdje su rodjeni), onda najbolje ici razgledati samo dolinu faraona, pompeje, machu picchu i druge mrtve civilizacije. svakako, otoci su vec napusteni, ni u kotarima nije puno bolje, pa zasto ne bi iselili i cili grad. kao sto su drugi vec napisali - napraviti novi lloret de mar. to nam je ionako bio uzor turizma i svaka ekskurzija je morala tamo ici. jer tamo ima piti, plesat, suvenira sombrera i sl. koje prodaju neki sto govore po naski. ka doma, al mozes kupiti sombrero. ma najbolje iseliti cilu hrvatsku, dati je u najam austrijancima (vec smo napola hypoland) pa da vidis turizma. i odrzivog razvoja turizma s paklenicom dostupnom bakicama u invalidskim kolicima i rave partyima na forumu. svih nek sluze filipinci, a mi cemo ziviti od najma i dividene na 0,00001 dionicu. dok nas ne istisne neki krupni dionicar jer mu treba za kontrolni paket. palac gori i glavu ponosno u pjesak.
Mogli su bili ostati i ziviti u hr, ostati u svome selu i bili bi zasticeni od strane svojih suseljana hrvata, ali nisu svi i dosta ih je otislo.
On nije navikao ziviti sam a ti jesi
Nemoguce da su ferengi tako pohlepni i da zele pare pare pare... Ima vise razloga... da je to istina najvijerovatnije bi sami sebe vec odavno unistili... zasto... prije nego sta su izumili WARP Morali su ziviti tisucu G pod pohlepom i sami bi sebe time unistili... jer bi se svi medusobno poubijali... kako bui sami sebi prodavali sranja...? Ta vrsta mi niako nije jasna... nemogu zamisliti kako feregej prodaje neku robu ferengiju?... 4 kill
Jezikoslovac je web odrednica na kojoj ćemo pokušati u skorije vrijeme objediniti sve varijante i baze koje su trenutno dostupne za hrvatski jezik, kao i što veći broj primjera za iste. Pratite nas i šaljite prijedloge, kako bismo postali centralno mjesto razmjene znanja.
Srdačan pozdrav!
All Rights Reserved © Jezikoslovac.com